TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

útok na hráče milius

+16
Komiks
tomk70
munchys
brambůrka
Kotandoma
Kandak75
Beren
Máslouny
moxa
vinki
milius
hanz_11
ilassi
Lord Anubis
brbocelak
smemar
20 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

útok na hráče milius Empty útok na hráče milius

Příspěvek  smemar 28/6/2008, 05:23

Ralph 28.06.08
milius 03:13:21

Ahoj,

rad bych ti oznamil vec, o ktere jsi jiz jiste informaci obdrzela. Hrac milius byl napaden ze strany mnoha hracu.
Duvodem je jeho podlost, ignorace a spousta prohresku, kterych se dopustil. Neznamena to, ze bychom prestali podporovat vasi alianci. Je to pouze vendeta vuci jednomu hraci, ktery zpusobil mnoha lidem trapeni, bezpaterni zmii, ktera si nezaslouzi nic jineho, nez potupu na kolenou na zaver servru.

Vasi alianci hodlame podporovat dal.

Uspesny vikend preji.

Ralph


Tuto zprávu nejspíš obdržel každý hráč z tornada. Dávám ji sem pro jistotu.

Z pohledu zásobování natary (což je teď jedna z nejdůležitějších činností na travianu), je tohle nehorázná DRZOST.

statistika posílání obilí do natarky hráče Ralph:
za posledních 24 hodin - 0
za poslední 3 dny - 0
za poslední týden - 0
vše - 254.000

statistika posílání obilí hráče milius:
za posledních 24 hodin - 621.050
za poslední 3 dny - 1.514.750

Tento jejich krok je pro mně krokem neomluvitelným. Snažíme se do natarky sehnat co nejvíce obilí a někdo svoji osobní mstu postaví nad zájem ostatních spoluhráčů!!!

moje odpověď:
smemar 28.06.08
RE: milius 03:44:43

Ahoj. Taky jsem s ním měla rozpory, ale nepochopím jednu věc. Teď nám všem by mělo jít pouze o jednu věc, a tou je vyhrát nejrychlejší stavbou divu. Milius je jedním z lepších zásobovačů natarky. To, jak případně nahradíte jeho aktivitu v posílání obilí, jste taky vymysleli ??? Ani si asi neuvědomujete, jak křehká je to doba, a tímto neuváženým krokem můžete hodně špatného způsobit. Takto budete naši práci ohrožovat!!!
Tento váš krok odsuzuji!!!
smemar
smemar
smemar
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 303
Join date : 29. 11. 07
Location : TORNADO

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  brbocelak 28/6/2008, 09:50

smemar: chápu Tvé rozhořčení, ale tušíš vůbec o kolik obilí nás hráč milius připravil svými akcemi? Měl jsem a dosud mám poměrně velké problémy motivovat část Bastardů k podpoře Divu světa, když členové Tornáda nejsou schopni dodržovat své dohody. A jak koukám, není to jediná aliance, kterou milius otrávil.

12.06.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici König hráče Trelony [SqBaker]
11.06.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici Majlont hráče Trelony [SqBaker]
20.05.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici Medlánky Smile hráče Karkulka []
15.05.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici City of mEsh hráče rarášek [Bastardi]
06.05.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici Oltec hráče rudyempire [MS]
26.04.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici Pivnice! hráče pabis []
05.04.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici Katowice hráče pabis []
30.03.08 milius založil novou vesnici Šufánkov
16.03.08 milius [TORNADO.] dobyl vesnici malá osada hráče Vyking [Bastardi]

brbocelak
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 245
Join date : 07. 01. 08
Location : TORNADO, Renni, katapulty 2000+, armáda 3,50:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 10:41

já tuhle akci odsuzuju, ale tady je aspon vidět přesně co tvrdíme již delší dobu...
ty aliance se rozhodli nás podporovat a my bysme si měli uvědomit že pokud oni podporují nás... tak my nemůžeme utočit na ně. Ti utočníci co tam pak chodí znehodnocují praci co sme snima odvedli.

co se týká SqBaker tak od pondělí udajně začnou podporovat div i vojensky, udajně otom snima nikdo nejednal. udajně jim bylo řečeno jen o obilí.

No slidmi to chce pracovat, naslouchat a snažit se řešit i jejich problémy. tak doufám že už se takové situace nebudou pakovat a že všichni víme co je naším společným cílem.
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  ilassi 28/6/2008, 14:49

Už podle toho, kolik toho Raplh poslal jde vidět, jak vážně to s námi tahle aliance myslí... Využili naší dohody a zaútočili na Miliuse... Myslíl si, že 1) v pořadí hodnot u TORNÁDA jsou jeho členové a proto se ho nich s Miliusem zejtra pustíme ( schválil nám to kandak75 )


( brbocelak - věčný ochránce Bastardů Smile )
ilassi
ilassi
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 14:55

to je přesně to co bych čekal od těch aliancí strategicky nevyzrálých.
odplata za odplatu, dite stím do prdele.

To kandák75: sice upřednostnuju vlastní hráče ale za jakou cenu... neuděláme ted radši HU na naše podporovatele? bude větší sranda. a to oco nám de tedy necháme meshi... doporučuju změnit profil všech aliancí. Lovu zdar.

To ilasi: oni využili naší dohody... a co teda udělal milius... ten seznam přebranejch vesnic... at už je to jak chce je podezřele dlouhej. HAHA


Naposledy upravil Lord Anubis dne 28/6/2008, 14:59, celkově upraveno 1 krát
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  hanz_11 28/6/2008, 14:57

Přijde mi nelogické když s někým spolupracuji tak na něj útočit jak to předvádí milius. Ale to musí rozhodnout vedení jak z toho

hanz_11
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 123
Join date : 09. 12. 07
Location : Pavel.Friedel, kata 1100, 2:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  smemar 28/6/2008, 14:59

ilassi napsal:Už podle toho, kolik toho Raplh poslal jde vidět, jak vážně to s námi tahle aliance myslí... Využili naší dohody a zaútočili na Miliuse... Myslíl si, že 1) v pořadí hodnot u TORNÁDA jsou jeho členové a proto se ho nich s Miliusem zejtra pustíme ( schválil nám to kandak75 )


( brbocelak - věčný ochránce Bastardů Smile )

Nezapomínejte, co je u nás teď na prvním místě!!!! Zásobování NATARKY a ničení soupeře. Nemůžete těchto válek už nechat Question Takto pěkně všichny zůčastnění nahráváte těm na druhé straně Neutral
smemar
smemar
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 303
Join date : 29. 11. 07
Location : TORNADO

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 15:02

doporučuju vedení napsat do všech aliancích toto... kašlem navás. vojáky pošlete do mesh :-D ti sou na všechny hodní bla bla bla
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 15:04

po problémech mohlo být už při prvním naznaku... jenže některý věci se jednoduše nechaj zajít hodně daleko...
tleskám. mějte se...
pokud mě nevykatujete vesničky.. tak možná v pondělí něco zas pošlu
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 15:06

každodení práce nade vše... aneb jak dostat bolení hlavy Idea
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  ilassi 28/6/2008, 15:08

Mě teď bolí hlava z uplně jinejch věcí No ( Malá rozlučka na zakončení 9.ročníku)
ilassi
ilassi
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  milius 28/6/2008, 15:13

Takže vidím,že se tady jedná o mě beze mě.Takže se pokusím aspoń většinu těchto informací uvést na pravou míru:
Co se týče sq,baker tak sem se pouze zařídil podle hromadné zprávy od moxi-pokusím se citovat:zkontrolujte si,zda vaše farma posílá dostatečný počet obilí(statistiky)pokud né zajděte si pro něj po případě pro celé vesnice-Trelony v té době poslal asi 4200 obilí-vesnice kterou sem zabavil byla s 50 a 25% oázou-potom následovalo asi 7 loupeží přes oázu na hráče Gaunis(v té době neposlal ani zrno)-později se mi srdečně omlouval,že to hned napraví-už sem na něj nezaútočil-on dneska na mě asi 20x
Toť vše co se týče sq baker-jejich chování teda nechápu.....
Bastardi:
Pabis mi sám nabídl svoje vesnice,Rudy empire s útoky začal,Vyking mazal účet,karlkulka už nebyla v té době členem Bastardů-pouze útok na raráška byla ode mě podlost ale tomu jeho cropu se nedalo odolat......

Dnes mi ti zmetci pobořily 4 obilný pole a ukradli statisíce obilí-takže z vysoka seru na další HÚ až se hoši vrátí od mesh,tak je otáčím směr jiho západ.....
Možná už tu píšu úplný koniny ale musíte mě pochopit-sem nasranej a navíc sem kvůli tomu dnes naspal něco málo přes tři hodiny......
milius
milius
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 11. 03. 08
Location : TORNADO. zástup-Ilassi a Zajcew-katů-tak akorát

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 15:19

já netvrdím že jejich čin byl košér... ale pokud už se to nebude opakovat... tak zbytečně nerozdmíchavat další ohně tam kde to není v našem zajmu.... stím ralphem sem mluvil... a kroky k nápravě nějaký už podnikl. ale vážně pochybuju že taková msta zplodí něco dobrýho...
neřeknu pokud pudeš ty )ikdyž taky apeluju na tebe, at se soustředíš jiným směrem), ale organizování jakékoliv odplaty např. i s Illasi to už je zase o něčem jiním... ho se to vlastně netýká.(ikdyž utok na hrače aliance je utok na všechny). Každopádně sme zkušení a víme co je naším cílem.

ideální jednoduše je... podporujou jako aliance, sou v našem výpisu... neutočit
mít unich člověka skterým vše koordinovat, řešit
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  ilassi 28/6/2008, 15:45

Já bych to vyřešil takhle - Naše vedenií by napsalo to samé, co oni - že za nás naberete odpovědnost a že je to jednání jen dvou hráčů... Potom by začala mela, v které by jsme mi dva přišli o pár budov a obranců, kteří se nehodí do Natarky, ale to by jen zvýšilo náš přísun obilí ( díky loupežím a ztrátám jednotek ) a zároveň by se tím vyřešil celý tenhle konflikt... Kdyby se to táhlo moc dlouho, omluvili by jsme se a uzavřeli mír...
ilassi
ilassi
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 39
Join date : 07. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  brbocelak 28/6/2008, 15:46

ilassi: ona se ta ochrana Bastardů pro náš div docela vyplácí, ne? Stačí se podívat na statistiky zaslaného obilí.

milius: "pouze" jedna podlost nás stála nejméně tři členy Bastardů, kteří radši mají ve svých vesnicích obránce a tím pádem neposílají obilí (čistě pro případ, že bys zase chtěl vymyslet nějakou podlost) a mě stálo docela dost času a úsilí přesvědčit ostatní, že jeden magor v řadách Tornáda neznamená, že takoví jsou všichni.... . kolik takových malých škod jsi napáchal někde jinde to snad ani nechci vědět. Ten pokus o obhajobu považuju za dost trapný a to jsem sem vyvěsil jen přebrané vesnice a ne útoky, kterých máš na kontě mnohem víc. Možná bych taky měl začít hrát na sebe, pokud bylo Tvým cílem mě otrávit, tak se Ti to povedlo.

kandak75: příští HÚ byste měli vyhlásit na Bastardy, možná to bude jednodušší, než se patlat s Mesh a někteří členové si konečně spraví sebevědomí, které jim zjevně chybí.

EDIT: ono to asi z textu nevyplývá, ale postup SqBaker neschvaluju, i když ho dokážu pochopit. Co se mi ale nelíbí ještě víc je útočný tón dvojky ilassi + milius a snaha dostat se do role ukřivděných - připomíná mi to, že zloděj křičí "Chytťe zloděje". Od vedení bych čekal alespoň snahu získat nějaké informace a ne schválit odvetu, ale třeba je to už jedno...


Naposledy upravil brbocelak dne 28/6/2008, 15:57, celkově upraveno 1 krát

brbocelak
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 245
Join date : 07. 01. 08
Location : TORNADO, Renni, katapulty 2000+, armáda 3,50:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  vinki 28/6/2008, 15:53

Kandaka bych nechal na pokoji dokud se k tomu sám nevyjádří/možná ani nevěděl dost informací/jinak mně to přijde jak na pískovišti když si děti šlapou po bábovičkach. Stačí snad jednou říct že maj utoky přestat a všichni rozumní hráči ví proč - do konce nám chybí tyden - možna deset dní a máme snad jinou práci- pokud ste jineho názoru opustte Tornado a pak se mydlete dle libosti.
vinki
vinki
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 602
Join date : 30. 11. 07
Location : TORNADO° zástupce snowker, kaczenka...3400 katapultu

http://s9.travian.cz/karte.php?d=417606&c=52

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Lord Anubis 28/6/2008, 15:54

je to složitý.. křivd z minulosti páchané kdekoliv bylo určitě moc )tedy jedna strana to tak může cítit), ale momentálně sme na jedné lodi a to už minimálně přes měsíc deme společně za jedním cílem. takže tohle beru jako zelenáčství z obou stran. Já bych neřek že milius si potřebuje spravit ego nebo tak něco.
co se stalo v minulosti nezměníme, ale co se děje ted ovlivnit můžeme... ty vesnice si částečně obhájil... odalších utocích však nic nevím, nebudu soudit.

nechal bych to asi být... ale naše moudré vedení at si rozhodne, následky ovšem neponesou jen oni ale my všichni.
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  moxa 28/6/2008, 16:06

Konec hadky...

Milius se dostal do komplikaci predevsim diky vlastni spatne diplomacii...kazdy hrac by si mel uvedomit ze to co napise nekomu z jine aliance je v podstate diplomacie a nikdo, opravdu nikdo se nemuze schovavat za oficialni diplomacii aliance...

Pokud se nekdo chova arogantne, nevyvazi to jakykoli vstricny postoj cele aliance...
Milius namisto aby sqbaker motivoval k lepsim vykonum pri zasilani obili, vysvetlil jim proc vlastne zautocil a pokusil se snimi dojednat neutoceni, aby se ho nemuseli dal obavat, tak se k nim chval rekneme nevhodne, me to prijde az tak ze nemel zajem na zlepseni sqbakeru a tim ubytek jeho farem...
Pristup sqbakeru take nebyl zrovna spravny...napsali mi jen at vyhodim miliuse, nacez jsem je pozadal o nejakou obzalobu s dukazy, nepredlozili vubec nic, tak jsem jim napsal, ze nebudu nikoho odsuzovat bez podkladu...oni tedy vzali spravedlnost do vlastnich rukou, nacez maji jako nezavisla aliance pravo...

situace je jednoducha...nase obrana musi zustat v Natarce a nese utoky musi chodit proti mEsh, pokud si nekdo vyvola konflikt na vlastnim uzemi, ktery se mu vymkne z rukou, zustava v tom sam...tady neni co jineho vymejslet...
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  milius 28/6/2008, 16:08

Ano-ralph už podnikl první kroky k nápravě-počet útoku se zvedl o deset.....
Je mi jasný,že řeším apsolutní pitomost-místo toho bych měl radší dál v klidu popíjet kafíčko a zásobovat naš div ale když vidím ty útoky a pak si přečtu tu špínu,kterou píše ralph,tak mám akorát tak sto chutí vyhodit monitor z vokna.....

Dal sem si panáka-trochu sem vychladl a budu se SNAŽIT to ignorovat Exclamation Ale s těžkým srdcem,že mu něco takovýho prošlo,nechápu že mu ty prsty ještě neuhnili,když píše takový blbosti...
On si na mě vklidéčku poštve celou ali a kdybych se já náhodou pokusil vrátit úder,tak se budou ohánět tím,že nebudou podporovat náš div.Píše o mě,že sem příčinou všeho zla,jak kdybych byl snad druhej Hitler ale tím jeho argumenty končí-není schopen napsat rozumný fakt a všechny problémy řeší teď tím,že se na mě v závěru hry hrdinsky postavý spolu s dalšímy jeho kumpány-co napsat dál??Sere mě to a ještě víc to,že mu to projde a já mám s ním bok po boku zásobovat náš div(ještě navíc za moje obilí).Jestli to vyhrajem,tak se budu od tohodle debila distancovat.....
milius
milius
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 11. 03. 08
Location : TORNADO. zástup-Ilassi a Zajcew-katů-tak akorát

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Máslouny 28/6/2008, 20:45

byla sem požádána velitelem aliance SqBaker -Ralph
abych sem hodila k nám na foru i pohled z druhé strany,dávám se jeho vysvětlení celé situace

Ahoj, pripadne dobry den.

kdy tato akce skonci ti bohuzel nedokazi rict.

Ze zacatku bych rad podotkl, ze tato " akce " neni mirena na vasi alianci. Tu hodlame podporovat dal. Dnes jsem me kolegy pobidl k lepsimu vykonu v zasilani obili, a diky informacim od Anubise se od pondeli budeme soustredit i na obranne jednotky.

Co se tyce Hrace Milius.... ani uz nevim, kde bych zacal, protoze toho je spousta.

Mohl bych zacit tim, ze i kdyz jsme jiz byli " spojenci " vasi aliance TORNADO, a zasobovali jsme vas div obilim a nejakym minimem vojaku, tak cca 4-5 hracu bylo od nej soustavne napadano. Prisel dokonce i ke mne osobne do oazy. Kdyz tedy pominu jeho soustavne napadani, dostavam se k prebirani vesnic. I kdyz mezi nami panovala a stale panuje jista smlouva, prebral memu kolegovi 2 vesnice. Kolega nebyl pritomny a on vyuzil teto situace. Po te, co jsem jej kontaktoval, nebyl schopny rozumneho jednani.
Kdyz jsem Vas ja a Vseneznalek ( byvaly vudce nasi aliance a muj dobry pritel ) kontaktoval, nedockali jsme se zadneho vysledku.
Mezitim 3 lide z me aliance smazali ucet, protoze se nechteli divat na to, jak nam ublizuje nekdo, koho podporujeme. Z toho byly dva ucty na obdobne urovni jako je muj. I ja jsem mel 100 chuti to udelat take.

Mame jako spojence alianci Bastardi, se kterou vas nemusim seznamovat, protoze nekteri pochazite primo od nich.
Mam informace, ze tyto vase spojence taky napadal a napada.

Abych svou slohovou praci nejakym zpusobem uzavrel,...
Hrac Milius je bezpaterni zviratko, ktere si zrejme mysli, ze mu patri pul sveta. Spousta lidi rika, ze travian je jen hra. S tim samozrejme souhlasim, jenze i do teto hry se promita cosi lidskeho, pripadne nelidskeho.
Libil se mi dopis od Kotandomy, ve kterem kdysi psal Vseneznalkovi neco o smyslu jeho cinech. Neutocil zbytecne. To je hrac dle meho gusta. V dobe, kdy mezi nasimi aliancemi nebyla zadna dohoda on ( a nekolik dalsich ) nemilosrdne napadal nase hrace, nekoho i pripravil o oazu, mozna i vesnici... uz si poradne nepamatuji..... to beru.
Jakmile zacala nase aliancni spoluprace, Kotandoma, Maslouny, neregistrovany, R007, Olešná a mozna dalsi s utoky prestali. Jen tato napodobenina cloveka neustale dorazela na me lidi. Ted muze sklizet to, co zasel.

Tady mas / mate mou verzi.

S pozdravem Ralph, leader aliance Squad baker.
Máslouny
Máslouny
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 351
Join date : 22. 01. 08
Location : TORNADO°, Iteki.......

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Beren 28/6/2008, 20:56

Myslim zeby to trebalo uzavriet tym ze sa im nas hrac ospravedlni, prestane s utokym a vedenie poziada aby s utokymy prestali aj oni. Nieje rozumne v tychto casoch prichadzat o spojencov ked vedieme vojnu proti zvisku serveru. Do konca je to cca 10 dni tak zabudnite na spolocne konflikty a rozmyslajte nad tym ako co najlepsie podporit nas div. To je moj nazor ak s nim vedenie nesuhlasi tak by mohli napisat svoj nazor a nejako tuto situaciu vyriesit.
Beren
Beren
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 243
Join date : 30. 11. 07
Age : 36
Location : TORNADO, Zastup: SiranoCZ Katapulty: 1800+, Baranidla: 600, Pomer amry: 4.6:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=389498&c=f0

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Kandak75 28/6/2008, 21:07

Tenhle nesmyslný a kontraproduktivní konflikt musí skončit.
Navrhnul jsem Ralphovi i Miliusovi řešení, čekám na jejich odpovědi.

NIKDO Z TORNADA NEBUDE POČINAJE TÍMTO OKAMŽIKEM ÚTOČIT NA ČLENY ALIANCE SqBaker.

Oni zastaví další útoky na Miliuse. A všichni se vrátíme ke společnému zásobování Natarky obilím a surkama.

Útoky, které již na Miliuse jdou, se on pokusí vykrýt (eliminovat). Chte-li mu v tom někdo pomoci, pošlete mu po poradě s ním klidně podpory.

==========================================================================================================
Poznámku k mému "posvěcení" útoků na ali SqBaker, tak jak ho tady zmínil Ilassi : Ano, ptali se mne a já jsem s tím souhlasil. Byla to chyba. V daném okamžiku jsem znal neúplný názor na věc pouze jedné strany a naléhavě řešil jsem úplně něco jiného...


Naposledy upravil Kandak75 dne 28/6/2008, 21:26, celkově upraveno 1 krát
Kandak75
Kandak75
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 507
Join date : 08. 12. 07
Location : zástupce Heineken,MaXX_1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=335901&c=0b

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  moxa 28/6/2008, 21:17

ale jo svuj nazor uz jsem napsal..

milius ani sqbaker neudelali nic cim by predesli dalsimu eskalovani problemu, naopak dal prikladali do ohne...
at si to spolu vyresi a udobri se sami, neni duvod aby u toho asistoval nekdo dalsi...
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Kotandoma 28/6/2008, 21:27

taky k tomu neco malinko dodam Smile

mam kousek od sebe jednoho "nejmenovaneho" hrace te ally ..kdysi sem ho (a par jeho kolegu) sem tam navstivil kdyz se kluci nudili mezi HU Basketball
...pote co vsak bylo vyhlaseno ze prispivaji na DS jsem s nim zcela zmenil vztahy a nejen ze mi hlasi kolik denne poslal do nasi natarky obili ale zaroven i vzajemne obchodujem a tak...proste chci rict ze sem myslel ze MY jsme profici a ze nebudem jednat ukvapene jak male deti a posilat v TETO FAZI HRY ukvapene odplaty na MENE DULEZITE CILE a podobne Wink

Kandak75 : Vztah mezi SqBaker a Tebou jak zde popisuješ, uvádí Ralph jako vzorovou formu spolupráce, které si velmi cení.
Kotandoma
Kotandoma
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 02. 01. 08
Location : zástupce: Olešná; katrapulty - 340; arma/pop - 4,82

http://s9.travian.cz/karte.php?d=416709&c=59

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  milius 29/6/2008, 04:02

moxa napsal:ale jo svuj nazor uz jsem napsal..

milius ani sqbaker neudelali nic cim by predesli dalsimu eskalovani problemu, naopak dal prikladali do ohne...
at si to spolu vyresi a udobri se sami, neni duvod aby u toho asistoval nekdo dalsi...

Nevím,na co narážíš,ale já neudělal nic,čím bych tenhle problém povýšil na další level-prostě sem si v klidéčku v pátek docválal domů a vidím,jak si to na mě žene kavalérie z Sq.Baker-stáhl sem si obranu do hlavní a jen čekal na útok-nespal sem kvůli tomu až do devíti do rána a pak tady musím číst připitomělí narážky,jak svým jednáním ohrožuju spojenecké vztahy našich rádoby spojenců,jejichž aktivita stojí tak akorát za H***O........
Oni si na mě můžou v šestnácti lidech dovolit útočit ale pokud bych já podnikl menší katovací akci,tak se v členství v tomhle společenstvu můžu nadobro rozloučit........
Někteří jako Brbočelak tu sice tvrdí,že je to odplata za moje předešlé činy ale k tomu už sem se vyjádřil-většina z nich už prostě mazala účet,nebo jen hrála pasivně-nikdy bych neútočil na někoho,kdo se aktivně zapojuje-stejně jako Vy,i já to chci vyhrát
Taky nechápu,proč všichni kolem soudí tuhle věc jen z dopisů,co tady rozeslal Ralph-nikdo se mě neptal na můj názor,nebo jestli snad jeho tvrzení se opíra o ňáký fakta ale všicni mě tady bojkotujete a to sem se pouze bránil-nechcu vidět reakce,kdybych se snád náhodou dovolil ohánět katy..........
Teď sou tří hodiny ráno-od zhruba šesti hodin,měli být zastaveny útoky-bohužel počet útoků na moje vesnice se každou hodinu zvyšuje-to je vrchol......
Nehodlám si dál srát na hlavu-přepínám na off
milius
milius
milius
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 11. 03. 08
Location : TORNADO. zástup-Ilassi a Zajcew-katů-tak akorát

Návrat nahoru Goto down

útok na hráče milius Empty Re: útok na hráče milius

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru