TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

+22
lazaka
Taita
Komiks
Slimak81
Kotandoma
ivan33333
v.i.lenin
Heralik
Máslouny
Smike78
impotentis
Gepi
tomk70
alakuk
brambůrka
Andre
Dracco
michi
moxa
munchys
joebam
husak
26 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  husak 7/7/2008, 17:17

Po bitvě je každý generálem a proto by možná mohla být zajímavá diskuse, čeho jste si v poslední fázi všimli, co si myslíte že šlo udělat lépe atd. Nezakládám to s cílem kritizovat naše vedení, protože dělali ohromné množství zásadních rozhodnutí v časovém i psychickém stresu. Patří vám dík a uznání, což je myslím názor většiny aktivních hráčů. Ale na díky je místo jinde.

Na druhou stranu, rojí se mi v hlavě spousta otázek, na které bych rád někdy dostal aspoň stručné odpovědi, protože jsem zvědavý jak Rákosníček von Brčálník.

1-Proč jsme proráželi více natarek než jsme zabrali?
2-Kde skončila moxova armáda?
3-Odchytili nám nějaká bourací komanda dřív než stihla vystřelit?
4-Jak probíhalo jednání s východem (Twister, Sun, Triada,...)?
5-Jaké byly plánované účinky posledních dvou HÚ, které mi podle instrukcí přišly mírně komplikovane?
6-Ukázalo se jako efektivní zahození offů do CoM před prorážeči?
7-Věděli jste co se stane s plánem po vykatění vesky na 0?
8-Jaké bylo pozadí dohod s mEsh před natary a po jejich příchodu?
9-Stihli jste krom Travianu v posledních 3 týdnech i něco jiného?
10-Byly nějaké zákulisní zajímavosti?

...no to by asi mohlo stačit Very Happy
---
A ještě prosím ostatní o omezení spamu na nezbytné minimum (tedy pod 50% příspěvků). Very Happy


Moxa:
1) v te dobe jsme podle dohody s mEsh nicili vsechny natarky na JV...proste jsme to odpalili hned po prichodu nataru..to ze to nikdo nestihl zabrat a bouchli jsme do nataru je nahoda...
2)moje armada skoncila v natarce bibbersaku s odpalem hned po prichodu natarky...
3)neodchytli nam zadne bouraci komando...meli jsme jen jednu vlastni drobnou nehodu, dalsi informace nebudou...
4)za vychodni aliance jednala bambulka76, ktera nabidla spolupraci, vsechno domluvila na strane vychodu, jenze par chytrych hlav si myslelo, ze mEshe pohrbime sami a videli svoji sanci jak se dostat pred oba rivaly, tak pote co bambulka odjela na sluzebku udelali prevrat a utoky otocili proti nam, po navratu se bambulka nestacila divit co se stalo , omluvila se, vystoupila z aliance a spustila vymaz uctu...krivak sun-tzu me nasypal do posty lzi zabalene do laskaveho a privetiveho tonu tak jsem mu to dal poradne sezrat a prirovnal jsem ho ke Kachnelixovi, coz beru jako vrcholnou urazku...
5) planovany ucinek takoveho hromadneho utoku pri standardni ucasti mel byt asi takovyto:
100 utocniku...v prumeru minimalne 1000 katu...coz znamena 1000 napadenych vesnic...uspesnost kolem 70% by znamenala 700 vesnic bez obili minimalne na 3 dny...jedna vesnice znamena minimalne 1200 obili za hodinu pro natarku, to je vyziva pro 1,7M obrancu v natarce, kteri by minimalne po dobu 3 dnu zustali na samovyzive...s tim, ze spousta hracu si obilna pole nikdy neobnovi...jeden takovy hromadny utok znamenal minimalne pul milionu mrtvych obrancu v natarce + to obrovske mnozstvi obrancu co meli ve vesnicich...bohuzel ucast byla uspokojiva jen v prvnim...
pokud jsou jako posledni hromadne utoky mineny ty katovaci na vidlakova, tak tam byl ucinek jasny vykatovat vidlakova...nevyslo to o jedno zaspani a jeden utok o 4 minuty pozde...
6) zahozeni offu v natarce svuj ucinek urcite melo, pocitalo se s rozsahlejsi akci za podpory vychodu, ale to proste padlo...kazdopadne ztraty utocnika vuci natarce jsou priblizne 6:1...nevim uz presne kolik Def bodu mEsh obdrzeli za tu noc, ale tusim ze to bylo 3M takze to bylo o 500k obrancu mene, mozna i diky tomu tomkuv utok prosel...
7) s jistotou jsem to vubec nevedel, tusil jsem ze to dopadne stejne jako pri vykatovani natarky ale jistota nebyla...
8.) s mEsh byla valecna smlova...s prichodem Nataru jsem skutecne predpokladal jeji trvani az do konce, pomerne zahy se ukazalo, ze mEsh s nami do boje proti vychodu nejdou...zaujali vyckavaci pozici, ve ktere by se za nami dobre schovali, bylo nutne smlouvu rozvazat, aby jsme meli moznost vysledek ovlivnit sami...vyvolal jsem hadku na spolecne casti fora a kdyz od jednoho jejich uprimejsiho zastupce zaznela slova, kterymi se skutecne ridili, ze kazda akce vyvola reakci a proto je lepsi neutocit, aby neprisly protiutoky, chytnul jsem se toho a smlouvu rozvazal...
9) prace (pri ni i travian), jidlo (bez travianu), ve volnem case travian, spanek (bez travianu)...temer vsechnu praci kolem natarky odvedla smemar...temer vsechen muj cas byl spotrebovan na postu...
10) na jednu vec avizovanou hromadkou prijde cas az po uplnem konci...je to velmi ozehava otazka...

jinak muzu vypsat vycet promarnenych prilezitosti k rozhodnuti:
jeste v dobe kdy meli mEsh dve natarky byl plan jednoduchy...poskodit jim City of mEsh shokeiovym utokem...pockat az si ¨poc prosadi uprednostneni Alhambry a zacnou presouvat obranu z City of mEsh do Alhambry, vykatovat slabou Alhambru driv nez do ni dojde obrana City of mEsh a hned take vykatovat City of mEsh v dobe kdy obranci budou pobihat po planich SZ...toto padlo diky zbloudilym nerizenym utokum nasich hracu, ktere vyradili Alhambru nevhod, ale uz tenkrat bylo pozde...a asi by jsme to nikdy ani nezkusili zrealizovat kvuli hrozbe koordinovaneho utoku mEsh a zbytku serveru, podle zvesti meli byt na serveru jeste mnohem silnejsi utoky, nez jake se nakonec ukazaly, ale to je zpusobeno tim, ze lidi az prilis machruji ikdyz nemaji s cim...ale pravdepodobne ani koordinovany utok toho co tu skutecne bylo by jsme neustali, zed nam mohli sundat na 10. lvl, proto bylo nutne vyckavat az do konce, aby to slo i na mEsh a ne jen na nas...
Celou dobu jsem take pocital s utokem (mimo tornado), ktery mel mit podobnou silu jako Shokeiuv utok, nakonec se ukazalo, ze dotycny chtel udelat vetsi dojem a svuj utok dost nadhodnotil a nechal me pocitat se spatnymi cisly...
na zaver uz zustala jen akce na vymazani vidlakovejch vesnic, ktera nevysla jen opravdu o fous...


husak: děkuji


Naposledy upravil husak dne 7/7/2008, 23:49, celkově upraveno 1 krát
husak
husak
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 665
Join date : 11. 03. 08
Age : 52
Location : Zástup: Taita, Pavel. Army:6,66:1 Katy: 4600

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  joebam 7/7/2008, 17:22

taky bych měl par otazek :
1. Proč jsme se nesnažily přebrat ty vykatované vesnice vidlaka už dříve ?
2. Proč vubec jsme začaly tak pozdě s utoky ?
na zbytek se zetkal už soudruh Husák Very Happy Very Happy

Moxa:
1. na organizaci prebiraci akce jsem se opravdu necitil...vetsina svudcu byla v natarce a ona to neni zadna sranda...svudcu by na jednu vesnici bylo potreba 7...videl jsem jednoduzsi cestu uplneho vykatovani, ktera byla snadneji organizovatelna tak jsem se vydal po ni...
2. cas utoku byl svazany s planovanym utokem vychodu...nemohli jsme zautocit driv nez oni...pokud by jsme se dostali do vedeni brzy, schytali by jsme utoky z vychodu vsechny...
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  munchys 7/7/2008, 22:07

Jen jeden postřeh... po čistících útocích a shození rezidencí u Vidláka bylo možná efektivnější poslat ukecávače. A stačilo jich málo. Na tuhle variantu jsme určitě měli. Ale po bitvě je každý generál. Hráli jsme dobře a dlouhodobě jsme byli nejlepší.

Moxa:
7 ukecavacu na jednu vesnici neni az tak malo...pri tak velkem rozdilu populace bere jeden ukecavac jen 15%...pocitalo se s uspechem katu...nakonec byl stejne problem pri prorazeni obrany....
munchys
munchys
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 244
Join date : 20. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  moxa 7/7/2008, 23:18

koho neco zajima, muze se otevrene ptat...jsem pristupny jakymkoli dotazum a pokud se nebude jednat o neco co by mohlo zranit neci osobu, rad odpovim...

presouvam toto tema z offtopic do dulezitejsi valecne sekce, ponecham tu stinovou kopii...
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  michi 7/7/2008, 23:32

zajímalo by mě kde mesh vlastně tak velký náskok nabrali. mesháci ať už úmyslně nebo ne, pozdrželi stavbu DS, my jsme se dostali na první místo. pak začala jejich akce k lanaření všech aliancí a poštvání jich proti nám. v této chvíli jsme byli první. pak přišli bourací útoky. my dva levely skladů dolů, city of mesh o dva levely skladu dolů. ať počítám jak počítám, měli bysme zůstat po dostavění skladů dál první. když k tomu připočtu stavbu 1 lvl zdi, což může být cca 4,5 h, tak pořád nechápu kde nakonec vzali cca 10 h náskok

Moxa:
tento naskok meli driv nez se zacal stavet Div sveta...je to zpusobeno tim, ze jsme si postavili velkou sypku az na 20. lvl, zatimco oni jen 19. lvl...tak nebo tak to bylo jedno...byt ze zacatku ve vedeni neni zadna vyhra a zakonite se to muselo srovnat, coz se take stalo...mEsh sve zbrzdeni z casti provedli na postaveni skladu nad potrebne mnozstvi, takze po nasem utoku nemuseli obnovovat sklady plnych 25 hodin poskozeni dvou dvacitek...vysledek to ale nijak neovlivnilo, tak nebo tak jsme jim museli vykatovat vidlakova, nebo sejmout jeste jeden level skladu, rozdil v pripade vyhry by byl bud o 2, nebo o 7 hodin...

michi
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 81
Join date : 04. 01. 08
Location : brbocelak

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Dracco 8/7/2008, 00:13

Přiznám se, že jsem čekal pečlivě připravovaný útok, zašitý mimo alianci ..... o velké palebné síle a od začátku stavěný na natarku. Času bylo dost ...

Kandak75 : o této taktice jsme nikdy neuvažovali/nejednali. Stavět vyloženě bourací armádu a navíc mimo triádu.
Tuto informaci doplním o náš pohled na tématiku, týkající se bodu 8 Husákových bodů. Po našem rozchodu s mEsh nám oni vyčítali, že jsme se na nepřátelství s nimi dlouhodobě připravovali a plánovali ho. A proto odmítli jejich nabídku na stavění společného DS či sportovní v míru prováděné soupeření při stavbě dvou různých divů.
Už dlouho dopředu bylo všem zasvěceným jasné, že zápas na S9 bude tak nebo tak rozhodnut mezi našimi multialiancemi.

Je zajímavé se zamyslet nad otázkou, kde ve světle těchto tvrzení a faktů sebrali mEsh ta bourací komanda, která nám poškodila sklady a jejichž budování trvalo výrazně déle než naše otevřené nepřátelství s mEsh. Budování, které si vyžádalo zdroje přesahující možnosti jediného účtu.
Proti komu když ne proti nám je chtěli použít ? Jsem přesvědčen, že s jejich nasazením proti TORNADU se u protivníka počítalo už hodně dlouho dopředu. A celé to jejich prskání bylo jenom divadlo a nebo nevědomost (u někoho).

Otázkou zůstává, do jaké míry se celá tato situace podobá např. situaci za 2.světové války, kdy pod strachem z možnosti, že Německo bude mít atomovku zahájili USA svůj vlastní program Manhatan, který jim na konec dal nukleární zbraň, kterou když už ji měli, se rozhodli použít. Přestože se zjistilo, že Německo atomovku nikdy nemělo a ani ji vlastně vyrobit nechtělo.
Zajímalo by mne, co byl případně ten podnět, který u mEshe spustil výstavbu bouracích komand ze strachu z nás.
Představu, bohužel, mám.



MaXX
Dodam jen ze budovani aliancni armady (coz by to v podstate bylo protoze jedinej clovek to neutahne napred surovinama a pak neuzivi) u nas bylo odmitnuto z nekolika duvodu. Jak Moxa jiz psal driv je to jednoucelova armada a behem cele hry to nejen ucet majitele ale i nekolik (dost) okolnich uctu prakticky vyradi ze hry. Jako priklad muze slouzit utok tusim z CZ s2 s vyzivou asi 280k/hodinu. Za celej rok se dostal do utoku 2x prvne asi mesic pred natarama jako test jak to pujde zivit na ceste a pak az pri utoku na Div sveta. A v obou pripadech si musel vzit majitel uctu dovolenou aby to byl schopnej uzivit a to za pomoci mnoha spoluhracu a mnoha zlatek

Dracco
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 56
Join date : 11. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Andre 8/7/2008, 00:18

Já si nemůžu pomoci, prostě si stále myslím, že to byla výborně odvedené práce a skvělá hra. Dotaz bych měl snad jen jeden - mysleli jste na TRV před usnutím, zdálo se vám o něm a byla to jedna z prvních věcí, co vás napadla před probuzením?

Moxa: ano
Kandak75: ano, mockrát.
kandak75 (puvodni)ja obcas ani spat nemohl, proto sem si musel najit nahradnika.

Andre
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 419
Join date : 09. 12. 07
Location : Tornado. Milko1&Mica|430|3,5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?newdid=19037

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  brambůrka 8/7/2008, 00:21

Andre napsal:Já si nemůžu pomoci, prostě si stále myslím, že to byla výborně odvedené práce a skvělá hra. Dotaz bych měl snad jen jeden - mysleli jste na TRV před usnutím, zdálo se vám o něm a byla to jedna z prvních věcí, co vás napadla před probuzením?
Mě až po probuzení Laughing
Ale zdálo se mi o tom dost často, hlavně jak po mně Máslouny pořád chtěla obilí Laughing
brambůrka
brambůrka
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 31. 01. 08
Age : 47
Location : TORNADO°, Iteki....

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  alakuk 8/7/2008, 00:30

a ja nebo muj prohlizec zas uz mame vlci mlhu protoze mi to vyhazuje ze jsme tri hodky pred nima.. uz se mi z toho travianu nejspis zblaznil i explorer Smile

alakuk
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 73
Join date : 17. 01. 08
Location : evinkak, fridrych - 70 kat - 4,6:1

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  tomk70 8/7/2008, 01:08

Moje dotazy :
1. Jako rimane jsme mohli stavet zaroven obili i budovy. german to nemohl. Kde jsme prisli o tento naskok ?
2. Hodilo by se zverejnit vsechny vetsi utoky na natarku ktere probehly o vikendu. Nektere nebyly zverejneny na foru.
3. Videl jsem ze na DS vidlaka sly v sobotu i utoky +- 2000 katu z naseho "TORNADO." a snazily se srazet DS. Neslo je lip instruovat ? Np. nasmerovat je na obilna pole kde by mohly spise napachat nejakou skodu ?

Pripadalo mi jako by na zaver skripalo takticke provedeni (do te doby nase chlouba). Zvolena strategie proste ztroskotala na nasich taktickych chybach (cistici pozde, katy brzy atd.) a taky jsem byl nemile prekvapen ze chybela nejaka megaarma od lidi keri meli MC + 100 a vic % obili.

Moxa:
1. staveni obili u vidlakova take spada do te rezervy co na nas meli diky nepostaveni 20. levelu sypky...
2. zitra se uvolni pristup do natarky pro vsechny, tak k tomu bude mit nejaky hrdina prostor...Smile
3. nevedel jsem o tom, hodne hracu tecky to ma k natarce vidlakova blizko, pokud zahodili katy na natarce misto na katovani vedlejich vesnic tak to nebylo spravne...spousta vzdalenejsich hracu otocit katy vcas nestihla, druhe katovani stalo hlavne na tech z blizsi poloviny...

megaarma, to se snadno rekne hur vybuduje...to by jsme museli ty utoky schovavat dlouho pred prichodem nataru, lide vlastnici takove utoky by byli v podstate vyrazeni ze hry kvuli jedne rane, tolik nekoho omezovat a podrizovat se zaveru hry jsem nikdy nechtel a neudelal bych to ani napodruhe...
tomk70
tomk70
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 192
Join date : 11. 03. 08
Location : zastup Pavel,Lmslaver

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Gepi 8/7/2008, 01:10

taky malý dotaz ohledně časové ztráty...

pokud si dobře pamatuji tak do CoM bouchnul MSKT a sundal jim sklad a zeď, jak to že se tato ztráta neprojevila
nějak mi to nesedí...
mesh náskok nazačátku kvuli sýpce - ???hodin
my 2lvl skladu + 1lvl zdi my -4,5hod
mesh 2lvl skladu

ale MSKT jim způsobil ztráty víc jak 1lvl skladu a i zed poboural
To měli tak velký náskok nazačátku že to pokrylo ten utok MSKT?
protože když tedy stavěli ještě sklady navíc tak v tom mám pěknej zmatek Smile

Moxa:
mskt a tusim ze i overlama3 bouchnuli do Alhambry


Aha tak tím je to tedy vyřešeno Smile


Naposledy upravil Gepi dne 8/7/2008, 10:45, celkově upraveno 1 krát
Gepi
Gepi
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 171
Join date : 19. 01. 08
Location : ---- pppetko ---- ??? ---- ???:1 ----

http://s9.travian.cz/karte.php?d=338184&c=a4

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  impotentis 8/7/2008, 07:20

dekuji vsem z vedeni za jejich usili dotahnout nase mizerne ucty ke konecnemu vitezstvi

chtel jsem se zeptat, co povazujete za kriticke momenty (retezce kritickych udalosti) vedouci k nasemu neuspechu ?

dale se vsem svym spoluhracum omlouvam, ze jsem na to po prichodu do tornada sral Laughing , takze jsem nedokazal udrzet nepretrzitou produkci katu nezbytnou k dostavbe meho bouraciho komanda

Moxa: nejkritictejsi bylo urcite najivita ve spojenectvi a ze jsme se od zacatku nepripravovali na mEsh tak jako oni na nas a hned prvni den jsme zahodili nejsilnejsi bouraci armady tam kde jich v konecnem sumari byla skoda...

impotentis
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 367
Join date : 11. 03. 08
Location : (.) Dracco, 450, 6:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351014&c=20

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Smike78 8/7/2008, 09:36

Muj dotaz je zcela jednoduchy. Kde si Moxo ztratil svou armadu? Shocked

Kandak75 : viz. Husákova otázka č.2 a Moxova odpověď tamtéž.
Smike78
Smike78
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 235
Join date : 20. 01. 08
Location : TORNADO Zastupce - Skromnacek, FADRC...katapultu 1000 ...army slusna

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Máslouny 8/7/2008, 09:50

brambůrka napsal:
Andre napsal:Já si nemůžu pomoci, prostě si stále myslím, že to byla výborně odvedené práce a skvělá hra. Dotaz bych měl snad jen jeden - mysleli jste na TRV před usnutím, zdálo se vám o něm a byla to jedna z prvních věcí, co vás napadla před probuzením?
Mě až po probuzení Laughing
Ale zdálo se mi o tom dost často, hlavně jak po mně Máslouny pořád chtěla obilí Laughing

a nejenom obilí,ale i aktivitu co? lol!
počkej já ti dám obilí to uvidíš
Máslouny
Máslouny
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 351
Join date : 22. 01. 08
Location : TORNADO°, Iteki.......

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Heralik 8/7/2008, 10:16

Máslouny napsal:
brambůrka napsal:
Andre napsal:Já si nemůžu pomoci, prostě si stále myslím, že to byla výborně odvedené práce a skvělá hra. Dotaz bych měl snad jen jeden - mysleli jste na TRV před usnutím, zdálo se vám o něm a byla to jedna z prvních věcí, co vás napadla před probuzením?
Mě až po probuzení Laughing
Ale zdálo se mi o tom dost často, hlavně jak po mně Máslouny pořád chtěla obilí Laughing

a nejenom obilí,ale i aktivitu co? lol!
počkej já ti dám obilí to uvidíš
Prosím, nespamovat!!! Povidejte si jinde tyhle něžnosti - husaku, smazni to:-)

Kandak75 : jen jim to tady nech....teď už jde o prd. Prostě někdo má (neustále) nepřekonatelnou potřebu.
Heralik
Heralik
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 433
Join date : 29. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  brambůrka 8/7/2008, 10:36

Proč? Andre se zeptal, já mu odpověděla Razz Zas až tak strašně vážně už to brát nemusíš... padla... Wink
brambůrka
brambůrka
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 183
Join date : 31. 01. 08
Age : 47
Location : TORNADO°, Iteki....

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  v.i.lenin 8/7/2008, 10:42

Chtel bych se zeptat, jaky byl postoj vedeni k ostatnim spojeneckym aliancim a jestli se za tu dobu nejak menil. Ocekavali jsme, ze spojenci budou zasobovat tolik, kolik zasobovali, nebo jsme ocekavali vic?
Podle meho nazoru byli nekteri spojenci vylozenym zklamanim, z meho pohledu zespodu hlavne HG, jine podle me velmi prijemne prekvapily

Moxa: nemel jsem zadne konkretni ocekavani...vedel jsem ze u vetsiny to bude mizerie...vynikajici naproti tomu byli SoN...toto cele bylo zalozeno na dobrovolnosti, nechtel jsem na nikoho mimo tornado tlacit....
v.i.lenin
v.i.lenin
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 149
Join date : 05. 02. 08
Location : zastupce R007, 1300 katu, 600 beranu TORNADO 6,4 : 1

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  ivan33333 8/7/2008, 12:27

Já jsem se chtěl zeptat, jestli kandak75, Moxa, Shokei, budou ještě někdy hrát Travian?

oggi: ja ne
Kandak75 : v nejbližší době určitě ne. Ale nikdy neříkej nikdy....
Moxa: v dohledne dobe ne...
ivan33333
ivan33333
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 707
Join date : 11. 01. 08
Location : TORNADO. - Shrek9 - 400 - 1:3

http://s4.gunwest.cz/index.php

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Kotandoma 8/7/2008, 14:53

ivan33333 napsal:Já jsem se chtěl zeptat, jestli kandak75, Moxa, Shokei, budou ještě někdy hrát Travian?

oggi: ja ne

jestli bude nekdy Moxa hrat tak mi dejte vedet pres Pandoru bo primo na: kotandoma@seznam.cz
...ikdyz sem se zaprisah ze travian uz nikdy.....tak pro tu cest moci jeste jednou slouzit pod tak skvelym gerneralem jakym Moxa byl, bych to klidne porusil pirat
(neverim ze jeste nekdy budu mit to stesti abych potkal v jakekoli online hre bo i jinde tak OBROVSKOU IKONU jakou se pro me behem pusobeni v TORNADU Moxa stal!!!)

VIVA PAN MOXA!!! cheers cheers cheers
Kotandoma
Kotandoma
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 119
Join date : 02. 01. 08
Location : zástupce: Olešná; katrapulty - 340; arma/pop - 4,82

http://s9.travian.cz/karte.php?d=416709&c=59

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Slimak81 8/7/2008, 15:31

Kotandoma napsal:
ivan33333 napsal:Já jsem se chtěl zeptat, jestli kandak75, Moxa, Shokei, budou ještě někdy hrát Travian?

oggi: ja ne

jestli bude nekdy Moxa hrat tak mi dejte vedet pres Pandoru bo primo na: kotandoma@seznam.cz
...ikdyz sem se zaprisah ze travian uz nikdy.....tak pro tu cest moci jeste jednou slouzit pod tak skvelym gerneralem jakym Moxa byl, bych to klidne porusil pirat
(neverim ze jeste nekdy budu mit to stesti abych potkal v jakekoli online hre bo i jinde tak OBROVSKOU IKONU jakou se pro me behem pusobeni v TORNADU Moxa stal!!!)

VIVA PAN MOXA!!! cheers cheers cheers

ja taky, plne souhlasim What a Face
Slimak81
Slimak81
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 22. 04. 08
Age : 43
Location : TORNADO° 700k+400b

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  joebam 8/7/2008, 16:10

Tež se přidavam MOXA a TORNADO kdyby snad někdy vešli na travian zabrany padnou a budu bojovat jak lev za čest a slávu Very Happy Very Happy
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Smike78 8/7/2008, 16:32

Hele nevychvalujte tu toho MOXU tak moc, at nam z toho chudak nespychne Very Happy Shocked
Smike78
Smike78
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 235
Join date : 20. 01. 08
Location : TORNADO Zastupce - Skromnacek, FADRC...katapultu 1000 ...army slusna

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Komiks 8/7/2008, 16:36

Kotandoma napsal:
ivan33333 napsal:Já jsem se chtěl zeptat, jestli kandak75, Moxa, Shokei, budou ještě někdy hrát Travian?

oggi: ja ne

jestli bude nekdy Moxa hrat tak mi dejte vedet pres Pandoru bo primo na: kotandoma@seznam.cz
...ikdyz sem se zaprisah ze travian uz nikdy.....tak pro tu cest moci jeste jednou slouzit pod tak skvelym gerneralem jakym Moxa byl, bych to klidne porusil pirat
(neverim ze jeste nekdy budu mit to stesti abych potkal v jakekoli online hre bo i jinde tak OBROVSKOU IKONU jakou se pro me behem pusobeni v TORNADU Moxa stal!!!)

VIVA PAN MOXA!!! cheers cheers cheers



Taky se s radostí přidávám cheers cheers cheers
Komiks
Komiks
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 358
Join date : 17. 01. 08
Location : TORNADO. kems, V.I. Lenin .. Katapultů 400, Beranů 780 .. 4:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Taita 8/7/2008, 17:01

Já se přidávám taky díky, že jsem mohla být v takové dobré alianci Very Happy A myslím si,že Moxa je nelepší strateg,kterýho jsem poznala Cool
Taita
Taita
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 476
Join date : 24. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  moxa 8/7/2008, 19:47

jj radsi opatrne, abych se moc nenafouknul...by me nekdo musel prijet stahnout od stropu... Very Happy
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby Empty Re: Pozdě Zicha loviti aneb co by kdyby

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru