TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HuntG

Goto down

HuntG Empty HuntG

Příspěvek  joebam 9/3/2008, 19:29

http://travilog.org.ua/cz/3340421/cd145ba15ec71440b6ac1b5f39d537de
jedna se o přebíraní vesnice hrače Enndy 2 a tohle je výpis mojí korespondence s nim:
Very Happy znicim toho ubozaka Very Happy drive nez ho zabetonujes nebo co betonovat Very Happy
____________
joebam psal:

Bohužel je již pozdě , ber to jako varováni a za škody si můžeš sam , zapomen na enndyho a na přebíraní vesnic zabetonuji jeho vesnice podporami to neni pro mě problem a za každý utok odpovím utokem
čest boji a věčnou slavu hrdinum padlích v boji
____________
morien psal:

promin,ale neni na koho utocit,stahni si ty utoky jestli to jde,prosim.Nenic mi me vesnicky,moc prosim
____________
joebam psal:

Varoval jsem tě ted již nevidím jineho vychodiska


A take jsem si psal z představenstvem :
no uprimne, prislo mi to jako rozpoutavani, proto jsem se te chtel zeptat na tvuj pohled
za ktery ti dekuju
samozrejme co dela morien ovlivnit nemuzu, ale nemyslim, ze by ho kdokoliv v ali nejak aktivne podporil
hodne stesti ve hre Wink
____________
joebam psal:

ja také nemam zajem ROZPOUTÁVAT něco většiho ale když nebude na zbyt , a jeho utoky na enndy 2 jsou dost zmatečné alespon co jsem mohl pozorovat
hodně štěstí ve hře
____________
Impotentis psal:

jasne, z me strany to nechavam plavat, necham na vas, jak se "domluvite" Wink
mimochodem mam podezreni, ze morien uz neni ten morien, co driv... oficialne nam to ale nerekl
____________
joebam psal:

neni jde o to že se i přes snahy to řešit normalní cestou napadl meho chaněnce (syna ) enndy 2 tomu samozřejmě poskytnu plnou podporu a pokud to bude nutné zakročím i vojensky plnou mojí silou . Je mi jasné že farem má každý z nas malo ale k tomu učtu váže i jiné pouto Smile
____________
Impotentis psal:

ahoj, koukal jsem, ze si s morienem posilate nejake ?pratelske? pozdravy - nechci z toho delat vetsi problem, nez to je, tak bych se rad zeptal, o co jde ? pokud to neni tajne Wink

Jak je to s udajnou neutralitou teto alli a pokud by se chtel někdo zučastnit akce budu rád mam to k němu 18 hodin a morien by potřeboval trochu schladit army :

a tohle je jeho utok
http://travilog.org.ua/cz/7972209/da42393a45b7e60fd965a93dc05d333b
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru