TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Halimed

+20
Babulka
maršál NAZRANU
impotentis
boudica
nece
brbocelak
lada2
shokei_oggi
mica
joebam
snowker
Lord Anubis
husak
Kandak75
SarkaN
moxa
FRIDRYCH
Komiks
reddeath
lazaka
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Halimed Empty Halimed

Příspěvek  lazaka 20/3/2008, 21:57

Tady dávám log z útoku od Halimed na Maršál NAZRANU, trochu mi nejde do hlavy proč měl maršál všechny ty jednotky ve vesnici když měly být na útoku na BZG. Proč útočil Halimed na něj je asi mezi nima.

http://travilog.org.ua/cz/7714289/c8933cfe11700e3a277fd2a8bb19b06f
lazaka
lazaka
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 647
Join date : 21. 01. 08
Age : 45
Location : TORNADO°,Kopr.., 150 katapultů, 200 beranidel, 2,7:1

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  reddeath 20/3/2008, 22:15

lazaka napsal:Tady dávám log z útoku od Halimed na Maršál NAZRANU, trochu mi nejde do hlavy proč měl maršál všechny ty jednotky ve vesnici když měly být na útoku na BZG. Proč útočil Halimed na něj je asi mezi nima.

http://travilog.org.ua/cz/7714289/c8933cfe11700e3a277fd2a8bb19b06f
marshal mal teraz v praci vela,ja mu robim zastup. Halimed je jeho sused,takze utok na neho bol za par minut a ja tu niesom nonstop. ak bi som ten utok videl,urcite bi som z utokom uhol Mad
reddeath
reddeath
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 02. 12. 07
Age : 49
Location : TORNADO.....zastup-marsal nazranu.....katy-230......4:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=360760&c=2a

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Komiks 20/3/2008, 22:22

To je škody ... to naštve Sad škoda že nejsou na tom 11.HÚ ... takhle blbě přijít o útok Sad
Komiks
Komiks
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 358
Join date : 17. 01. 08
Location : TORNADO. kems, V.I. Lenin .. Katapultů 400, Beranů 780 .. 4:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  FRIDRYCH 20/3/2008, 22:28

Shocked to bylo doopravdy rána pod pás Crying or Very sad
FRIDRYCH
FRIDRYCH
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 205
Join date : 17. 12. 07
Location : zastup Dimitri

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  moxa 20/3/2008, 22:29

Me by zajimalo co Halimed mysli tou zradou, proc vystoupil z aliance bez toho, ze by nekomu napsal alespon carku...
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Anonymn? 20/3/2008, 22:39

Zdar

stručně tu napíšu Chtěl sem zrušit účet protože mě to tu nebavilo a celkově travian mě omrzel.
2) vesnice sem přenechat nechtěl ani účet. Sem zastáncem vlastního budování a nevidím důvod proč bych měl zvíhodňovat nějákého hráče.
3) Jak sarka.n napsala tak učet Daarak-na jsem nevlastnil já nýbrž ramaramix z býcalé ZMN. A vůbec nechápu jak se někdo takto může vyjadřovat jako ty v jiném topicu sarko... ale to je jedno
4) CO mě vedlo k utoku na Maršála? Zničení dvou mojich kámošú/ zástupců které sem znal z reálu a za druhé následné udání mě multihunterovi.
Vím že to nebyl dobrý odchod že odcházím jinak než ostatní. Ale něják m itahle aliance nesedla. A celkově lidi které sem potkal viz tedka třeba reakce cohena.. cože Halimed odešel. rychle na něho atd....
Nazdar

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  SarkaN 20/3/2008, 22:52

Do jineho topicu jsem to psal pro to, ze jsem si tam te informece vsiml prvni a neprojizdel jsem nejdrive cele forum, jestli o tom nekde jinde neco neni.
Co se pristupu tyka, tak je to tvuj nazor, i kdyz s nim hrube nesouhlasim. To ze ti aliance nesedla je vec jina, ale urcite se to dalo resit nejakou komunikaci treba s vedenim a ne touhle cestou.
Co si pamatuju, tak Darak-Na uz byl skoro rozebrany a sfarmeny, kdyz prestal hrat a nejednou mi napsal, ze se s tebou dohodl o pomoci a ze na nej nemam utocit (Jeste v alianci TVRZ asi pred dvema mesici). Uzavreli jsem tedy dohodu, ze pokud bude nekdy koncit, tak ze prenecha vesnice, coz neudelal.

Nebudu ti brat tve nazory, ale to ze me to hodne rozcililo je pravda a uprimne si o tobe nemyslim nic dobreho, coz asi tezko zmenis i kdyz ti na tom pravdepodobne vubec nezalezi.

Jen jeste dodam, ze se vetsinou snazim psat slusne, ale tohle me natolik vykolejilo, ze tam ta vulgarita proste byt musela.
SarkaN
SarkaN
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 28. 01. 08
Location : TORNADO° Zastup - Aderain; katapulty - 217

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Kandak75 20/3/2008, 23:01

nemám slov. Když porovnám Halimedovo řeznické chování s tím, jak důstojně odešli někteří jiní....tak je dobře, že je pryč. Asi bych se jinak neudržel.
Všude jsou lidé různých kvalit. Tady i v reálu. Kam patřil Halimed je už nyní jasné.
Asi tlakoval už dlouho. Je to vidět z jeho neaktivity/ignorance.
Kdyby tu s námi zůstal ještě den-dva, byl by tak jako tak odejit.
Kandak75
Kandak75
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 507
Join date : 08. 12. 07
Location : zástupce Heineken,MaXX_1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=335901&c=0b

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  moxa 20/3/2008, 23:06

Necham Ti aktivni ucet na foru do zitrka, at mas moznost kdyztak reagovat, pokud Ti tu nekdo neco napise...

Zpusob jakym jsi resil problem se spoluhracem vubec neschvaluju...nezahledl jsem v drivejsich dobach na foru ani zminku od Tebe, ze by jsi mel s nekym problem... No Evil or Very Mad
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  reddeath 20/3/2008, 23:46

ked nesadla nasa ally Halimedovi,tak preco z nej neodisiel. nikoho tu nasilu nedrzime
reddeath
reddeath
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 120
Join date : 02. 12. 07
Age : 49
Location : TORNADO.....zastup-marsal nazranu.....katy-230......4:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=360760&c=2a

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Anonymn? 21/3/2008, 00:07

Kdyby sem odešel tak mě celé tornádo rozebere to je jasné.. bohužel tady je taková společnost že nemá úctu k bývalím členům, což mě mě mrzí. To Kandak.. vůbec se mě nepokoušej soudit, když o mně nic nevíš, akorát tohle a co tomu předcházelo atd vůbec nic, tak se zdrž komentářů


Kandak75 : kde seš srabe ? Ještě jsem neřekl všechno.
1/ to cos udělal, se zkrátka ve slušné společnosti nedělá. Každé vědomé oslabení našeho člena je a bude chápáno jako zrada. Jsme ve válce. V reálu bys během války dostal kulku mezi světla...
2/ znám Tě dost. Úplně mi stačil náš kontakt, kdy jsme se přetahovali o MC9 bývalého člena aliance Crazer. Vzpomínáš si ?
3/ Jsou i tací, kteří odešli z aliance po dohodě se mnou. Sice z jiných důvodů než cos měl asi Ty, ale odešli v klidu. A nikdo je neotravoval. Rozbíráme pouze ty, kteří byli odejiti (k čemu ses rychle blížil, teď už Ti to můžu říct). Nejsme brutální kanibalové. resp. si masíčko pečlivě vybíráme. Po zásluze.
4/ A co se týká rozebírání kamarádů : byls členem triády, takže Tvoji nejbližší měli být naši členové. A jejich blaho ti mělo ležet na srdci. Pokud Ti byl milejší někdo mimo alianci, proč jsi se nesdružil s ním ? Nevytvořil s ním alianci ? Nebo si ho nevzal pod protektorát ?

Anonymn?
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  husak 21/3/2008, 00:43

Čili schovávat se v ali která se mi nelíbí a pak najednou zničehonic vrazit sousedovi kudlu do zad je znakem lidských kvalit? Shocked
husak
husak
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 665
Join date : 11. 03. 08
Age : 52
Location : Zástup: Taita, Pavel. Army:6,66:1 Katy: 4600

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  SarkaN 21/3/2008, 00:45

Halimed napsal:Kdyby sem odešel tak mě celé tornádo rozebere to je jasné.. bohužel tady je taková společnost že nemá úctu k bývalím členům, což mě mě mrzí. To Kandak.. vůbec se mě nepokoušej soudit, když o mně nic nevíš, akorát tohle a co tomu předcházelo atd vůbec nic, tak se zdrž komentářů

Myslim, ze te soudi tvoje vlastni ciny. Na uctu k byvalim clenum je treba nahlizet z vice stran, pokud je nekdo vyhozen za nespolupraci nebo za neaktivitu, tak nema cenu se k nemu chovat uctive, ale pokud by jsi odesel z vlastniho rozumneho duvodu, tak si nemysli, ze by te hned okolni clenove rozebrali a vzdycky je moznost odejit ke spojenecke alianci, kde by jsi se treba citil lip. Tenhle tvuj cin vypovida jen o tom, ze jsi trochu sobec, a hral jsi jen sam na sebe ne pro kolektiv, coz jasne vypliva i z tveho predchoziho prispevku.
SarkaN
SarkaN
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 67
Join date : 28. 01. 08
Location : TORNADO° Zastup - Aderain; katapulty - 217

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Lord Anubis 21/3/2008, 00:49

Halimed napsal:následné udání mě multihunterovi.
Nazdar

to je zajimavé, v podstatě co se stalo, stalo se.... ale tohle máš odkud...
Lord Anubis
Lord Anubis
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 587
Join date : 17. 12. 07
Location : TORNADO zástupce Marus71, Husak...ztraceno...ztraceno...?:1

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  snowker 21/3/2008, 01:04

Tohle se mi zdá jako nejvetší sviňárna jednou byl v téhle ally...Tudíš by měl mít i úctu on k našim hráčů, když už tady mluví o úctě....Tohle co udělal odsozuju a zaslouží si za to trest ať už bude v jakékoliv podobě....
snowker
snowker
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 98
Join date : 30. 11. 07
Location : zástupce:vinki,kazcenka 785 katů,poměr 6,39/1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=414405&c=8b

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  joebam 21/3/2008, 01:24

Nevím co se dělo opravdu v tento čas nemám času na zbyt sledovat cele forum, jsem rad že stíham alespon HU ale musím souhlasit se snowkerem
není to fer co provedl a trest si zaslouží Mad
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  mica 21/3/2008, 01:29

Halimed napsal:Kdyby sem odešel tak mě celé tornádo rozebere to je jasné.. bohužel tady je taková společnost že nemá úctu k bývalím členům, což mě mě mrzí. To Kandak.. vůbec se mě nepokoušej soudit, když o mně nic nevíš, akorát tohle a co tomu předcházelo atd vůbec nic, tak se zdrž komentářů

Myslím si že bys za tenhle podraz potřeboval řádně do zubů. Když nemá někdo soudit tebe, jak se vůbec opovažuješ soudit ostatní a tvrdit, že nemáme úctu k bývalým členům aliance. Že ti někdo rozebral kámoše sice naštve, ale všechno jde nějak řešit. Nezbývá mi než ti popřát v reálném životě více štěstí než jsi ho měl tady u nás a dát ti jednu dobrou radu - pokud budeš někdy mít chuť zahrát si strategickou onlinovku založenou na vzájemné spolupráci a důvěře mezi hráči v alianci (jako je např. travian), tak si vyjdi někam do přírody, najdi list šťovíku (raději dva) strč si jej do pusy a žvýkej, a nech si ji rychle zajít Exclamation Hawk
mica
mica
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 138
Join date : 01. 01. 08
Location : TORNADO. zástupce - Andre...katy 70 (zatím)...3,02:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=250973&c=a5

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  shokei_oggi 21/3/2008, 01:51

Halimed napsal:
Vím že to nebyl dobrý odchod že odcházím jinak než ostatní. Ale něják m itahle aliance nesedla. A celkově lidi které sem potkal viz tedka třeba reakce cohena.. cože Halimed odešel. rychle na něho atd....

toto cohen psal ja to chapu tak ze vedel ze mazes a ze si zamlouva volna mista po tvejch vesnicich

cohen247 napsal:
Halimed končí a maže účet. V tomto případě bych si chtěl rezervovat tyto údolí na těchto pozicí:
-168|-26
-170|-34
-172|-46
-181|-34

nez nekoho chces obvinit tak si to radeji drive poradne precti

mozna by ses mohl alespon omluvit nez te zitra smazen z tohoto fora
shokei_oggi
shokei_oggi
root_admin

Po?et p?ísp?vk? : 293
Join date : 29. 11. 07
Location : moxa...1050...4,6:1

https://travfor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  lada2 21/3/2008, 10:15

to sú všetko MC
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  brbocelak 21/3/2008, 10:58

Rozdělil bych jednání Halimeda na víc částí...
- pokud se někdo rozhodne skončit, uznávám jeho právo naložit se "svým" majetkem podle svého uvážení... může ho jako celek někomu odkázat (předat účet), nebo ho odkázat alianci nebo ho nedat nikomu. Je pravda, že bez podpory aliance by tak velký "majetek" neměl, ale je zároveň pravda, že bez svého úsilí a budování taky ne. Považuji ale za slušnost své rozhodnutí oznámit předem a považuji za slušnost ze strany aliance rozhodnutí hráče respektovat.
- s čím se smířit nemůžu je snaha škodit "své" alianci, např. útokem na souseda. O morálním profilu takového "hráče" si musím myslet své a žádná omluva ani vysvětlení pro mě není dostatečná.
- zdůvodnění, že mu aliance nesedla, považuju spíš za účelovou výmluvu a doplňuje to mé mínění o tomto hráči.

brbocelak
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 245
Join date : 07. 01. 08
Location : TORNADO, Renni, katapulty 2000+, armáda 3,50:1

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  lada2 21/3/2008, 11:10

bože až teraz som si uvedomil že som to mohol byt ja, ved maršál z nazranu je moj sused, len sa tam nepozabíjajme Sad a ešte ked vidím kto všeko je okolo mna lezú mi zimomriavky po chrbte affraid
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  nece 21/3/2008, 11:43

affraid ..tak tohle mě fakt mrzí..znám Halimeda oz začátku s9..jsme sousedi..vždy jsme se dokázali rozumně domluvit a ted tohle..nechápu a mrzí mě to.. Sad What a Face
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  boudica 21/3/2008, 12:14

Přátelé, kamarádi. Odpusťme Halimedu jeho činy a neuveďme se v pokušení provést něco podobného na někom z nás. Odpusť a bude Ti odpuštěno.......

P.S. Nejdříve jsem chtěl napsat něco ve smyslu - zabít, vykostit, urvat hlavu a nablít do krku......ale když máme ty Velikonoce, no ne Question Rolling Eyes
boudica
boudica
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 514
Join date : 30. 11. 07
Location : Pavel.Friedel . . . 1100+ . . . 5,2:1 . . . TORNADO.

http://s9.travian.cz/dorf1.php?newdid=17237

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  impotentis 21/3/2008, 12:28

je to sice fajn, ale skrze odpousteni bude nase cesta k divu sveta trnitejsi, takze to bych si nechal na jine prilezitosti

impotentis
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 367
Join date : 11. 03. 08
Location : (.) Dracco, 450, 6:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351014&c=20

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  maršál NAZRANU 21/3/2008, 12:29

mno tak se to přeci stalo...

přiznám se že spory byly...

Halimed se nedokázal smířit s faktem, že jsem vyrušil jeho dva kamarády. Snažil jsem se s ním nějak vyjít a to tím, že jsem mu předal jednu obilnou oázu... Po vygradování sporů mi jí už nevrátil. No byl to dar a tak jsem zatnul zuby a říkal jsem si, jak to tu půjde dál. Jeho hraní za dva účty a dohady se kterými nechci mít nic společného skončily a upřímně se nyní cítím mnohem líp - když tu není. To co udělal proti ally, je podpásovka. Protože kdyby nebyl u nás, pak bych přebral jeho vesnice co by dup, a naštval bych někoho jiného - tedy pokud ho tu ještě někdo líp znal. Problémy s Halimed jsem řešil jen se svým zástupem a popravdě jen díky němu jsem tu pokračoval i přes problém nazvaný HALIMED

nicméně mám tu stále 380 katů a tak když mi někdo dá info kam je poslat za čistící út. no problem je použít
maršál NAZRANU
maršál NAZRANU
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 30. 11. 07
Age : 46
Location : TORNADO zást: reddeath katů:600, army 3,24:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=343873&c=e4

Návrat nahoru Goto down

Halimed Empty Re: Halimed

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru