TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. HÚ (neděle) - výpisy

+20
maximaf
Fairtale
vinki
Iteki
felislavandula
vodouch
kaczor
Kandak75
kaczenka
Komiks
Beryl
roxana
blade
FRIDRYCH
lada2
Máslouny
Shagat
Heralik
ivan33333
nece
24 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  ivan33333 24/2/2008, 15:21

Já myslel, že útoky měly přijít až v pondělí v 4:00. Question
ivan33333
ivan33333
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 707
Join date : 11. 01. 08
Location : TORNADO. - Shrek9 - 400 - 1:3

http://s4.gunwest.cz/index.php

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Heralik 24/2/2008, 15:22

ivan33333 napsal:Já myslel, že útoky měly přijít až v pondělí v 4:00. Question
Taky jsem toho nazoru, nekdo holt neumí číst:-)
Heralik
Heralik
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 433
Join date : 29. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 15:23

hm..tak to sem pobral nějak blbě..a pak se nemůžu divit, že sem přišel o army..moje chyba.. Embarassed pale
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Shagat 24/2/2008, 15:24

Bohužel jsi se nemohl dočkat a poslal jsi je dřív. Zbytečný ztráty.
Shagat
Shagat
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 10. 02. 08
Location : TORNADO°..ThOR..katapultů 750..army..4:1

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 15:25

o dočkání vůbec nešlo..prostě neumím číst jak řekl heralik..a zbytečně sem přišel o army
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 15:28

a to v instrukcích stojí v pondělí ráno..sem idiot.. Rolling Eyes Embarassed
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 15:34

nevím na co sem myslel při čtení instrukcí a chtěl bych se Vám tímto omluvit a slíbit, že už se to víckrát nestane..v důsledku toho se má pop nebude rozrůstat, protože ted budu věnovat čas jen na znovupostavení útočné army
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Máslouny 24/2/2008, 15:49

a na koho si útočil? ono se tam jméno toho napadenýho neukázalo:(
Máslouny
Máslouny
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 351
Join date : 22. 01. 08
Location : TORNADO°, Iteki.......

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 15:51

Máslouny napsal:a na koho si útočil? ono se tam jméno toho napadenýho neukázalo:(

Pepa..ves Pepa II
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  lada2 24/2/2008, 16:07

dúfam že takto nedopadnem pale , robit útok sa mi už nechcem už by som ho robil 3. krát lol!
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  FRIDRYCH 24/2/2008, 16:21

hm já ho dělám už po utok po 6 a jsem hodně nasranej Mad zautočim z 9600 jednotkami a nevrátí se nic a potom zautočim 1200 seker a 100 katu a pohoda to nemužu pochopit Sad ale utok jsem dal zase do pohybu

KandaK 75 : s tím se asi nedá nic dělat. Problém je v tom, že narazit na koncentrovanou obranu můžeme každý. kdykoliv. A také se to děje.
A když někdo příjde o útočnou armádu, jsou mu pro příští HÚ určeny takové úkoly, aby mohl novou armádu v klidu dobudovat. A do ostrého bojového úkolu jde až tehdy, když je znovu připraven. Samozřejmě za předpokladu, že hráč, co přišel o útok.....
1/ je schopen neustále budovat nové jednotky
2/ má "za co" je budovat. A tady musí pomoct solidarita od ostatních hráčů. Tohle potřebují hlavně ti "ekonomicky slabší". Silnější mají surovin s ohledem na maximální možnou rychlost budování jednotek dost.

Celé to plánování a neustále modifikace schémat hromadných útoků jsou motivovány jednoduchým pravidlem : Co nejvíce udeřit při současné minimalizaci vlastních ztrát.
Všechny ty zdánlivě složité a nepřehledné instrukce pro jednotlivé HÚ jsou vymyšleny tak, že při jejich dodržení hrozí všem účastníkům hromadného útoku nejmenší možné riziko v tom, že nás vychytají a zlikvidují nám útoky. A jakmile zjistíme, že se protivník začíná přizpůsobovat způsobu jako útočíme, musíme taktiku upravit. Zatím to funguje dobře.
Nemůžu zabíhat do přílišných detailů, ale nevěřil bys jak to je občas složité. Vymyslet schéma útoku tak, aby
1/ se mohlo zůčastnit co nejvíce hráčů
2/ jsme protivníka překvapili něčím co nečeká
3/ jsme co nejvíce "zblbli" jeho obranu a on byl nucen ji rozmělnit (aby byly malé ztráty)
4/ -chom rovnoměrně pokryli plochu útoku (aby všichni neútočili na jednu - třeba tu nejbližší - vesnici).

K té konkrétní situaci co tady popisuješ : poprvé jsi měl asi smůlu, prostě jsi padl na koncentrovanou podporu. A podruhé byla obranu prativníka buďto již prolomena nebo byla úplně někde jinde. A to je přece perfektní s takhle malou armádou udeřit na protivníka, který to čeká, ne ?
Taková taktika totiž zaručuje, že i slabší útok může kousnout a přispět k úspěchu.
FRIDRYCH
FRIDRYCH
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 205
Join date : 17. 12. 07
Location : zastup Dimitri

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  blade 24/2/2008, 16:40



stava sa, ze zle precitas, ale nabuduce sa radsej opytaj svojho dostojnika pre potvrdenie casu,ked niesi si isty.... ono na to ako to cele bolo jednoducho naplanovane, to bolo strasne komplikovane napisane, mozno v tom niekto videl poeziu, ale ja som v tom videl len chaos a zmetenie, mohlo to byt strucnejsie napisane.
blade
blade
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 239
Join date : 10. 12. 07
Age : 41
Location : zastup milko1, grmioil, TORNADO

http://s9.travian.cz/karte.php?d=252611&c=6d

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  FRIDRYCH 24/2/2008, 16:52

to je jedno,ale nasereto ,jestly chceš nějáke surky tak si napiš do pošty kemě a něco dame dohromady
FRIDRYCH
FRIDRYCH
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 205
Join date : 17. 12. 07
Location : zastup Dimitri

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  roxana 24/2/2008, 17:10

K bld:

Poezie v tom byt nemela, jestli ji v tom nekdo hledal, nemohu za to.

Psat prikazy takto, presne podle kroku, se ukazalo jako nutnost, nedovedete si predstavit kolik dustojnici museli vyrizovat dopisu "ja jsem to nepochopil". apeluji na ty kteri to vzdy pochopili aby byli shovivavi.

navic skoro kazdy dostava jine prikazy, a navic i v budoucnu se taktika neustale bude malinko menit, proto apeluji na vsechny hrace, aby ani nyni, ani v budoucnu nepredpokladali ze uz to znate. VZDY presne postupujte podle jednotlivych kroku, a nepredpokladejte, ze uz to znate. Je jednodussi presne popsat kroky, nez popisovat "zautocis jako vzdy, ale s tim rozdilem, ze....". Presne sledovani (a hlavne plneni) jednotlivych kroku je zarukou, ze splnite rozkaz tak, jak byl zamyslen, a tim padem budete minimalizovat riziko. (nemluvim ted o chudakovi nece, splest se muze kazdy, jde o to ze jsou dulezite i detaily).


pokud ma blade pocit, ze je to stale jednoduche (a skoro stejne), asi mel stesti, ze zrovna byl v takove nezmenene skupine. mohu ho ujistit, ze byly i slozitejsi skupiny (dle polohy, jednotek, aktivity, atp.), takze priste uz to nemusi byt tak jednoduche...
roxana
roxana
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 393
Join date : 29. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  blade 24/2/2008, 17:32

roxana napsal:K bld:

Poezie v tom byt nemela, jestli ji v tom nekdo hledal, nemohu za to.

Psat prikazy takto, presne podle kroku, se ukazalo jako nutnost, nedovedete si predstavit kolik dustojnici museli vyrizovat dopisu "ja jsem to nepochopil". apeluji na ty kteri to vzdy pochopili aby byli shovivavi.

navic skoro kazdy dostava jine prikazy, a navic i v budoucnu se taktika neustale bude malinko menit, proto apeluji na vsechny hrace, aby ani nyni, ani v budoucnu nepredpokladali ze uz to znate. VZDY presne postupujte podle jednotlivych kroku, a nepredpokladejte, ze uz to znate. Je jednodussi presne popsat kroky, nez popisovat "zautocis jako vzdy, ale s tim rozdilem, ze....". Presne sledovani (a hlavne plneni) jednotlivych kroku je zarukou, ze splnite rozkaz tak, jak byl zamyslen, a tim padem budete minimalizovat riziko. (nemluvim ted o chudakovi nece, splest se muze kazdy, jde o to ze jsou dulezite i detaily).


pokud ma blade pocit, ze je to stale jednoduche (a skoro stejne), asi mel stesti, ze zrovna byl v takove nezmenene skupine. mohu ho ujistit, ze byly i slozitejsi skupiny (dle polohy, jednotek, aktivity, atp.), takze priste uz to nemusi byt tak jednoduche...

No ja mam pocit ze si ma ty nepochopila, co som tym chcel napisat, je len tolko ze to mohlo byt aj lahsie napisane, ako to bolo.Ja stym problem nemam, pochopim rozkaz hned aj ked som zo slovenska, ale urcite mali viaceri problem stym a potom sa nedivte ze vas "otravuju", aj ked si myslim ze stym musite ratat ako dostojnici ktory vydavaju rozkaz,pretoze nie kazdy sme na rovnakej vekovej,mysliacej a chapajucej urovni.A nemyslim si ze som v tej istej skupine, za posledne dva tyzdne sa mi menil dostojnik dva krat, privitam vzdy nieco komplikovanejsie proti nepriatelovi, ale zaroven myslite na to co som tu spomenul.{jednoduhsie podane}
blade
blade
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 239
Join date : 10. 12. 07
Age : 41
Location : zastup milko1, grmioil, TORNADO

http://s9.travian.cz/karte.php?d=252611&c=6d

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Beryl 24/2/2008, 17:55

Ikdyž tu nejsem dlouho tak si taky myslím že to bylo trochu zmatené a musel jsem ujišťovat kam to mám vlastně útočit.Pisatel se asi velmi snažil to popsat tak podrobně až se do toho zamotal.
Někdy méně podrobné je pak lepší a nedá to tolik práce to sepsat. Tady jsem vyznačil co mě trochu rozhodilo a na co jsem se musel ptát.8 vesnic a 10 útoků a přitom útočit pokaždé jedním útokem na jednu ves mi počtama trochu nevycházelo.
Nechci nikoho naštvat určitě mu to dalo hodně práce to napsat a připravit ,ale byl jsem zmaten

KandaK 75 : je ještě jedna možnost jak to celé zjednodušit. Každý hráč dostane přesné instrukce KDY, KAM a ČÍM PŘESNĚ zaútočit. To ale znamená, že se každý bude muset postarat o to, aby ve vhodný okamžik odpálil. Prostě bude muset být v okmažiku "O" u kompu a bude muset opálit útoky. Třeba ve 11:25 nebo 4:59. A přesně.
Protože pokud to nedodrží, tak
1/ půjde na konec jenom někdo (čili malá celková síla útoku)
2/ to odpálí jindy-útok dorazí v jiný čas. (no to je vůbec průser, to se pak dají útoky při trošce snahy odchytat a zlikvidovat).

Jak by takový útok nakonec dopadl ? Nedělám si iluze....
Proto je velké části z nás dána možnost si v rámci vymezeného rozkazu cíl určit sám. Aby mu to co možná nejvíc vyhovovalo s ohledem na dobu odpalu. Věř, že jsou i tací, co dostanou rozkaz ve tvaru KDY, KAM a CO. A oni řeknou "sloužím triádě" a rozkaz vykonají.

Určitě se pokusíme při dalším plánování instrukce opět trochu polidštit a zjednodušit.


3) Ihned, jakmile se pro dva hráče rozhodneš, napiš mi poštou na boardu jejich jména, a jména *a souřadnice* čtyř vybraných vesnic od každého (celkem tedy osm jmen).

Tady nevím, co je nejasné....Leda ten "board". Za něj si doplň "pošta na fóru".

9) Celkově tedy od Tebe půjde 10 útoků (5x1 na první ves a 5x1 na druhou). Zkontroluj toto ve shromaždišti.

Neznám přesně ten Tvůj rozkaz, ale tou pátou vesnicí je asi myšlena hlavní vesnice hráče-cíle. Čili (4+1) + (4+1) = 2 x 5 = 10.

2) Pokud jsi nenalezl dva hráče s kladnými souřadnicemi, na které stihneš zaútočit, pravděpodobně to znamená, že nemáš dostatečně vyšlechtěné turnajové hřiště.

Smyslem tohoto útoku bylo koncentrovat naše útoky na severo-východní křídlo protivníkovy aliance. A vesnice, co tam leží, mají obě souřadnice kladné. Pokud žádnou takovou vesnici při jejich vybírání nenalezneš, znamená to, že je pro Tebe v rámci času, který zbývá do odpalu útoku, zkrátka moc daleko. Ale to by být už neměla. Protože nejsme tak daleko (ani ti úplně na jihu), aby se to nedalo stihnout. Za předpokladu, že jsou Tvoje armády při pochodu na větší vzdálenosti urychleny vybudováním turnajového hřiště v Tvé hlavní vesnici.
Beryl
Beryl
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 63
Join date : 20. 02. 08
Age : 48

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Komiks 24/2/2008, 18:32

JJ ty počty mě taky trošku zmátly ... a to nejsem nejlepší v matice, ale prostě jsem to neřešil a poslal jich 10 Wink Laughing
S tím hřištěm tu výtku také beru, trošku jsem zaspal s jeho vylepšováním jocolor
Komiks
Komiks
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 358
Join date : 17. 01. 08
Location : TORNADO. kems, V.I. Lenin .. Katapultů 400, Beranů 780 .. 4:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  kaczenka 24/2/2008, 18:47

Ahoj lidi,nevím jak to napsat.....Je moc těžké sestavit dopis na útok tak,aby sednul všem na míru.....minulí dopis na 6. HÚ mi také dělal potíže na pochopení,ale tento na 7. HÚ byl z mého hlediska dobrý.
Snažíme se do dělat tak,aby to bylo vždy srozumitelné,ale stane se někdy pravej opak.Díky mnoha útokům není čas na dlouhé sepisování dopisu a tím se stává možná nesrozumitelnější.Musí se totiž vymyslet až po útokách,když se zjistí jak dopadli....
Proto když něčemu nerozumíte,nebo si nejste jisti,tak se raději zeptejte...nikdo Vám za to hlavu neutrhne.....
kaczenka
kaczenka
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 417
Join date : 30. 11. 07
Location : Zástupce ve hře vinki-snowker......katapultů 1000....7,1:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=406389&c=05

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Kandak75 24/2/2008, 19:00

Přesně tak, vždy platí, žádný dotaz není hloupý nebo zbytečný.
I když ptát se kolem dokola v okamžiku, kdy důstojník úkoluje svoji četu je asi na tečku.
Takže k tomu dodávám, ptát se během přípravy útoku - ANO, ale v rozumné míře.
Jindy kdykoliv a na cokoliv. Také v rozumné - ale tentokrát v jiné (větší) míře.
Kandak75
Kandak75
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 507
Join date : 08. 12. 07
Location : zástupce Heineken,MaXX_1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=335901&c=0b

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  lada2 24/2/2008, 19:07

ja som za čo najlepšie zjednodukšenie lebo cez výkend si to rád prečítam ale cez pracovný týžden nemám moc času malo by to byt napr:

cíl:BzG
cíl kat. : sýpka a sklad
hráč: v ich strede
fake: 1 na hlavnú a 3 na vedlašie
pomocka: traviantoobox
po vybratí hráča zaslat potvrzení!

(rox) to by nepripoustelo zmenu taktiky. snazila jsem se naznacit, ze taktika se bude menit, proto VZDY ctete pozorne bod po bodu instrukce, nikdy si nerikejte ze to je stejny jako minule. Jakmile se zacneme chovat predpokladatelne, zaniknem.

A kdyz jsme u toho, vsichni rikate ze si vse domyslite. Prosla jsem si dve trojnada, a polovina z vas stale nema zmenen nazev utocne vsi na TORNADO, i kdyz touto dobou (17h nedele) jiz musite vsichni byt na ceste. To jen pro ilustraci, jestli vam staci jednoduche instrukce...
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  kaczor 24/2/2008, 19:59

To Roxana: ona v pokynech nebyla ani zmínka o změně názvu Hlavní vesnice Very Happy

(rox) proc by mela byt? nasi hraci jsou preci inteligentni, a staci jim to v par slovech, navic jsme to delali pokazde...

dekuji za potvrzeni nutnosti polopatickych instrukci - ted udelej to, ted udelej to.


Kandak: nevím kdo z vás byl na vojně, ale já ano. A tak vím, co to je vojenská logika vykonávání rozkazů.

Jednou vydaný rozkaz je platný do té doby, než je zrušen nebo nahrazen rozkazem jiným.

A protože jsme v této válce všichni vojáky, platí to i pro nás. A rozkaz přejmenovávat HV po odeslání vojska do HÚ odvolán nebyl.
Na druhou stranu je fakt, že ta jedna věta na konci instruktážního bloku by se mohla pro lepší pochopení opakovat. Příště ji doplníme.
kaczor
kaczor
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 23. 12. 07
Location : TORNADO° Zástupce - Kristina. Lada2...katapultu 1110...poměr 5,1:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php?newdid=100546

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  lada2 24/2/2008, 20:07

ja si preto nechávam názov vesnice stále TORNADO ale prišel som na jednu vec nevem či o nej už víte ale mali by sme si menit názvy vesnic velmi často ak na nás idú zaútočit aby nepriatel bol mimo a ostrý útok poslal aj na hlavnú vesnicu a to kvoli tomu že si si dal názov vesnice na hlavnú tej ktorej bola vedlajšia a preto aj chcem upozornit aby sme sa riadili radšej podla súradníc tie sa menit nebudú- ked útočíme na BzG Wink

(rox) o souradnice vasich cilu jste byli (zel casto stale marne) ohvezdickovane zadani jiz v techto instrukcich.
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Máslouny 24/2/2008, 20:16

i já si dovolím něco připsat k tématu
byl mi přidělen důjstojník a dostala sem pokyn -vyber si cíle...... ........ to sem udělala odeslala to důstojníkovi a čekala sem na jejich schválení,ale čekala sem bohužel celý den ,ale marně,čímž tedy došlo k tomu,že už sem nestihla poslat jednotky včas:(
Obrátila sem se tedy na jiného důjstojníka a s ním sem problém vyřešila akorát sem si musela vybrat hráče na útok podstatně blíž ,protože na jiného by už útok nedorazil v určenou hodinu:(
nemám problém poslat útok,ale nechci v tom vedení děat potom zmatek Evil or Very Mad
Máslouny
Máslouny
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 351
Join date : 22. 01. 08
Location : TORNADO°, Iteki.......

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  roxana 24/2/2008, 20:22

pardon, kde bylo napsano ze utok musi byt dustojnikem potvrzen? kontaktujeme vas v pripade ze je nutne utok zmenit. bylo pouze psano, abyste si kontrolovali postu, ze muze dojit ke zmene cile.

prosim, je opravdu nad nase sily, kazdemu vzdy vyber potvrzovat, je-li vse v poradku.
roxana
roxana
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 393
Join date : 29. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru