TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

7. HÚ (neděle) - výpisy

+20
maximaf
Fairtale
vinki
Iteki
felislavandula
vodouch
kaczor
Kandak75
kaczenka
Komiks
Beryl
roxana
blade
FRIDRYCH
lada2
Máslouny
Shagat
Heralik
ivan33333
nece
24 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  kaczor 24/2/2008, 20:41

kaczor napsal:To Roxana: ona v pokynech nebyla ani zmínka o změně názvu Hlavní vesnice Very Happy

(rox) proc by mela byt? nasi hraci jsou preci inteligentni, a staci jim to v par slovech, navic jsme to delali pokazde...

dekuji za potvrzeni nutnosti polopatickych instrukci - ted udelej to, ted udelej to.

Teď si mírně odporuješ.
Píšeš, že je nutné psát všechno polopaticky pro mírně a více natvrdlé členy typu jako jsem já.
Potud OK.
Počítám tedy, že je vše polopaticky popsané a nikde zmínka o změně názvu vesnice. To si mám domýšlet? A co dalšího si mám domýšlet? Bylo avízováno, že dochází ke změnám taktiky - domýšlím a domýšlím - co když součástí změny taktiky je neměnit název vesnice?
Myslím moc nebo málo?
Když polopaticky, tak důsledně
kaczor
kaczor
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 23. 12. 07
Location : TORNADO° Zástupce - Kristina. Lada2...katapultu 1110...poměr 5,1:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php?newdid=100546

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  blade 24/2/2008, 20:46

kaczor napsal:
kaczor napsal:To Roxana: ona v pokynech nebyla ani zmínka o změně názvu Hlavní vesnice Very Happy

(rox) proc by mela byt? nasi hraci jsou preci inteligentni, a staci jim to v par slovech, navic jsme to delali pokazde...

dekuji za potvrzeni nutnosti polopatickych instrukci - ted udelej to, ted udelej to.

Teď si mírně odporuješ.
Píšeš, že je nutné psát všechno polopaticky pro mírně a více natvrdlé členy typu jako jsem já.
Potud OK.
Počítám tedy, že je vše polopaticky popsané a nikde zmínka o změně názvu vesnice. To si mám domýšlet? A co dalšího si mám domýšlet? Bylo avízováno, že dochází ke změnám taktiky - domýšlím a domýšlím - co když součástí změny taktiky je neměnit název vesnice?
Myslím moc nebo málo?
Když polopaticky, tak důsledně

no tak sup, vsetci si to zmente ktory to nemate Wink
blade
blade
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 239
Join date : 10. 12. 07
Age : 41
Location : zastup milko1, grmioil, TORNADO

http://s9.travian.cz/karte.php?d=252611&c=6d

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  vodouch 24/2/2008, 21:33

lada2 napsal:ja si preto nechávam názov vesnice stále TORNADO ale prišel som na jednu vec nevem či o nej už víte ale mali by sme si menit názvy vesnic velmi často ak na nás idú zaútočit aby nepriatel bol mimo a ostrý útok poslal aj na hlavnú vesnicu a to kvoli tomu že si si dal názov vesnice na hlavnú tej ktorej bola vedlajšia a preto aj chcem upozornit aby sme sa riadili radšej podla súradníc tie sa menit nebudú- ked útočíme na BzG Wink

(rox) o souradnice vasich cilu jste byli (zel casto stale marne) ohvezdickovane zadani jiz v techto instrukcich.
Já si hlavní klidně přejmenuju,ale ostatní bych nemohl,mám je označeny tak,abych se v nich vyznal,když si budu názvy měnit,tak z nich budu víc zmaten než nepřítel Smile
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  felislavandula 24/2/2008, 21:36

hele lamky nehádejte se tady, přinasírat sami sebe, to k ničemu nevede, alespoň ne k ničemu užitečnému.
jestli si někdo myslí, že by to dokázal sepsat lépe, má možnost.
pokud někdo pochopí jednoduchý rozkaz pochopí i podrobněji rozepsaný.
pokud někdo nepochopí podrobněji rozepsaný rozkaz zcela určitě nepochopí nějaký zkratkovitý rozkaz,
z toho plyne, že je lépe rozepsat podrobněji, krok po kroku,bystřejší to mají napoprvé a ti druzí si to holt přečtou dvakrát.
a ještě si neodpustím, hrála jsem i na jiných servrech, nebo v jiných ally tady na S9, ale takhle PERFEKTNÍ vedení a strategii,
to jsem nikde nazažila, myslím, že máme fakt velkou šanci postavit Div.
takže buďme na sebe hodní a přátelští a nasírat teď můžem třeba GRAMATYKY. howgh Smile
felislavandula
felislavandula
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 216
Join date : 09. 12. 07
Location : zástup IrisLord a MaXX_1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=329505&c=df

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Iteki 24/2/2008, 21:38

Já osobně považuji organizaci 7. HÚ za prozatím nejméně povedenou, předchozí instrukce mi připadali snáze srozumitelné - obsah měl přednost před formou sdělení. I vzhledem k výměně důstojníka, kterému podléhám, jsem ne zcela jasně pochopil jeho upřesnění rozkazu, ale útoky byly nakonec úspěšně odeslány - jen doufám, že jsem si rozkaz vyložil správně. :-)
Iteki
Iteki
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 94
Join date : 23. 01. 08
Age : 44
Location : Máslouny - 1000+ katů, 800+ beranidel - 4 : 1

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  vinki 24/2/2008, 21:44

k ITEKI ,abych to upřesnil vždy sepíše někdo několik verzí formulářu s ruznymi příkazy/v dustojnické sekci/ a to pak dle sveho zvažemi dustojníci jen distribuují/s drobnymi změnamy/dle rozloženi a dispozice hráču podle army
vinki
vinki
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 602
Join date : 30. 11. 07
Location : TORNADO° zástupce snowker, kaczenka...3400 katapultu

http://s9.travian.cz/karte.php?d=417606&c=52

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 24/2/2008, 21:45

taky prosím abyste se tu nehádali..a to jen kůli mý blbosti..instrukce jsou o.k. a to že útok je v pondělí je tam dokonce označeno červeně..takže je to jen a jen moje chyba, nikoho jiného..komunikace s důstojníky je v téhle ali na perfektní úrovni.

vyvoj vojáků počet jednotek doženu co nejrychleji..a ještě jednou se omlouvám.

přeji Vám všem při pondělním útoku co nejníň ztrát a co nejvíc zbouranejch buduv.. pirat
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  blade 24/2/2008, 22:00

nece napsal:taky prosím abyste se tu nehádali..a to jen kůli mý blbosti..instrukce jsou o.k. a to že útok je v pondělí je tam dokonce označeno červeně..takže je to jen a jen moje chyba, nikoho jiného..komunikace s důstojníky je v téhle ali na perfektní úrovni.

vyvoj vojáků počet jednotek doženu co nejrychleji..a ještě jednou se omlouvám.

přeji Vám všem při pondělním útoku co nejníň ztrát a co nejvíc zbouranejch buduv.. pirat

Ale kdeze ake hadanie, toto by som urcite nebral ako hadanie vojakov medzi sebou a podrivanie autority.Skor to berme ako nieco co by sa dalo mozno vylepsit, vzdy je co vylepsovat na kazdom, vojaci si povedali co mali na srdci a je to uz len na generaloch a dostojnikoch ci stym nieco budu robit.Dobry dostojnik si dokaze priznat aj kritiku, to ho robi silnejsim pred ostatnimi. Samozrejme ze som tiez spokojny s alianciou a tiez aj s dostojnikom Kandak75, s ktorym som bol v predchadzajucej aliancii, kde mal aj on vynikajucu ideu ako bojovat.Takze vylestenou zbranou do usmevu buzigom a nepriatelovi Wink
blade
blade
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 239
Join date : 10. 12. 07
Age : 41
Location : zastup milko1, grmioil, TORNADO

http://s9.travian.cz/karte.php?d=252611&c=6d

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  kaczor 24/2/2008, 22:09

kaczor napsal:
kaczor napsal:To Roxana: ona v pokynech nebyla ani zmínka o změně názvu Hlavní vesnice Very Happy

(rox) proc by mela byt? nasi hraci jsou preci inteligentni, a staci jim to v par slovech, navic jsme to delali pokazde...

dekuji za potvrzeni nutnosti polopatickych instrukci - ted udelej to, ted udelej to.

Teď si mírně odporuješ.
Píšeš, že je nutné psát všechno polopaticky pro mírně a více natvrdlé členy typu jako jsem já.
Potud OK.
Počítám tedy, že je vše polopaticky popsané a nikde zmínka o změně názvu vesnice. To si mám domýšlet? A co dalšího si mám domýšlet? Bylo avízováno, že dochází ke změnám taktiky - domýšlím a domýšlím - co když součástí změny taktiky je neměnit název vesnice?
Myslím moc nebo málo?
Když polopaticky, tak důsledně

Omlouvám se tímto Roxaně a svatosvatě slibuju, že při každém dalším útoku přejmenuju svou hlavní vesnici bez jakékoliv připomínky.

Howgh Embarassed
kaczor
kaczor
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 23. 12. 07
Location : TORNADO° Zástupce - Kristina. Lada2...katapultu 1110...poměr 5,1:1

http://s9.travian.cz/dorf1.php?newdid=100546

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  lada2 24/2/2008, 22:57

ja som tie vesncie nemislel ako urážku len ako dobrý trik no mám ešte jedne trik ktorí by mal teoreticky fungovat ešte ho vyskúšat a prekvapím každého Twisted Evil , ale tento trik zatial nepovem nikomu to len tak... pirat
a o dústojníkoch si myslím že naozaj sa tomu venujú velmi dobre možme byt spokojný že si od nás nežiadajú plat a táto aliancia konečme urobila niakú akci na serveru, proste som rád že možem spolupracovat s tak dobrými hráčmi a ludmi... Wink
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Fairtale 24/2/2008, 23:12

Hm. Je tu mozno trochu zbytocna vymena nazorov. S mojho pohladu su instrukcie uplne presne. Dôlezite veci su vyznacene cervenou farbou takze nic podstatne by nemalo ujst. Co sa tyka zlozitosti myslim ze kazdy, kto ma kus logiky to musi bez vacsich problemov pochopit. Ak aj niekto nechape tak sa spyta. Moj nazor na instrukcie je, ze ich formu netreba vobec menit. Ak ma niekto naozaj problemy s ich pochopenim tak mozno potom jemu nech budu posielane presne instrukcie kedy a presne kde ma zautocit.
Co sa tyka premenovania dediny pri hl. utoku som nazoru ze opakovanie je matka mudrosti takze do rozkazu moze byt vsunute. Ale zase na druhej strane vacsina tych co pozorne studovala pokyny od zaciatku HU to uz berie ako uplne samozrejmu vec.
Co sa tyka toho trochu nestastneho nedelneho utoku urcite islo iba len o nepozornost ako o nepochopenie rozkazu. Uvidime ako to dopadne zajtra rano. V pripade uspechu samozrejme ponukam aj ja surovinovu pomoc.
Fairtale
Fairtale
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 111
Join date : 09. 12. 07
Age : 39
Location : 1,5:1 , 500 kat.

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  maximaf 25/2/2008, 00:10

Taky mam problem prikazy presne pochopit (obvykle totiz ctu jen zacatek a konec vety, ale zato ctu rychle Wink )
Ale nemůžu těm pokynům nic moc vytknout, možná jen ta pekárna u těch fake útoků, tu jsem nepochopil, půlku jsem poslal na pekárnu a druhou půlku náhodně.

No stejně jsem ten útok trochu posr...l, mám katy rozesetý po několika vesnicích, zapomněl jsem posílat druhou vlnu fake útoků, pak jsem to musel dohánět, špatně jsem si spočítal potřebný počet katů, pak jsem jich musel pár urychleně vyrábět, samozřejmě všechny vojáčky jsem odeslal už v první vlně a pak mi chyběli v druhé, špatně jsem si do tabulky zapsal dva cíle, takže šly mimo. No celkem jsem poslal asi 40 útoků, pěkná blbárna.

No nato, že je to už můj sedmý HÚ, jsem docela vostuda Embarassed.
maximaf
maximaf
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 111
Join date : 09. 12. 07
Location : drag1 ... 2000 katapulty ... 4,07 : 1 (jó, to je materiál, že jo)

http://s9.travian.cz/karte.php?d=365503&c=ff

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  nece 25/2/2008, 00:31

k tomu přejmenování vsí....to je nutnost?..mě se do toho moc nechce..soupeři to sice trochu znepříjemním, ale když bude chtít tak si mě stejně najde..nick změnit nejde..zadá ho do statistiky tam mu vylezu zelenej na bílým a dá útok na ves kam bude chtít..a že sem mu před tím posílal útok z hlavní vsi, tak tu taky pozná..příde mi to trošku jako srabárna..co si nadrobím si přeci musím sníst ne?...když na mě tedy někdo pošle protiútok, tak ho přejmenováním sic pár min. zdržím, ale nakonec to na mě stejně pošle..je to jen tedy o tom, jak sem tu často a jak zorganizuji případnou obranu.. cyclops
nece
nece
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 353
Join date : 21. 01. 08
Age : 42

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  wesborland 25/2/2008, 00:43

Já mám ještě jednu kuriozitku směrem k přejmenování vesnice. Když to totiž udělám, tak mám problémy s obchodníkama. Jelikož mám jako hlavní MC 15, tak si ho pravidelně zásobuju, mno a už se mi stalo, že jsem se ňák překouk, automaticky to odbouchnul a ti moji obchodníci šli do jiného Tornáda, než do toho mého lol!

wesborland
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 91
Join date : 19. 01. 08
Location : TORNADO°.........kejkl + PecaPijea......... katů 1000+

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  marwin36 25/2/2008, 11:10

Ahoj lidičky,

co se týká k zmínce o potvrzování vybraných cílů, tak jsem si přečetl instrukce od tří velitelů, který jsem prozatím vystřídal.

xxxxx - Na konci instrukcí píše že potvrdí nebo změní volbu výběru .
xxxxx - Žádná zmínka
xxxxx - V případě že nepošle změnu, platí - odsouhlasen výběr cíle.

Změna názvu na TORNÁDO (ač jsem na vojně byl), taky jsem se domníval, že se to týká jen 1.HÚ

No, pořád je to jen minimum drobností, které MĚ matou, jinak mi instrukce přijdou skvěle zpracované a hned přidám poděkování lidem, kteří se o to starají.

Márty Wink
marwin36
marwin36
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 64
Join date : 19. 01. 08
Location : TORNÁDO° xMartíneK kat1500

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Smike78 25/2/2008, 13:25

Podle meho nazoru dopis na 6HU byl napsany srozumitelneji nez ten na 7HU. Ale kdyz to clovek precte dvakrat, tak se to pochopit dalo... Doporucil bych pro priste tucne vyjadrit datum a cas prichodu, at to z toho celeho textu je hned jasne.

(rox) podle nasi vzajemne komunikace board-postou mi prislo, zes to neprecetl ani jednou.
navic jsi i po vysvetleni odmitl zautocit podle rozkazu.
Smike78
Smike78
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 235
Join date : 20. 01. 08
Location : TORNADO Zastupce - Skromnacek, FADRC...katapultu 1000 ...army slusna

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  moxa 25/2/2008, 14:00

Pristi instrukce uz zase budou strucne...

Ted sme museli dat takoveto rozepsane v ramci vyuky...zatez na dustojniky byla pri prvnich strucnych instrukcich prilis velka kvuli mnozstvi dotazu co jak delat...
Tezko se da trefit do vkusu vsech, nekdo nechape rozepsane instrukce a nekdo nechape heslovite...
Od priste uz doufam bude vse v pohode diky zkusenostem, ktere vsichni nabrali pri premejsleni nas delsima instrukcema...
moxa
moxa
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 969
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastup - Shokei...Katapultu 3300...arma k populaci 5:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=354316&c=84

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Smike78 26/2/2008, 11:17

Smike78 napsal:Podle meho nazoru dopis na 6HU byl napsany srozumitelneji nez ten na 7HU. Ale kdyz to clovek precte dvakrat, tak se to pochopit dalo... Doporucil bych pro priste tucne vyjadrit datum a cas prichodu, at to z toho celeho textu je hned jasne.

(rox) podle nasi vzajemne komunikace board-postou mi prislo, zes to neprecetl ani jednou.
navic jsi i po vysvetleni odmitl zautocit podle rozkazu.

Precetl jsem to hned nekolikrat a komunikace s tebou mi tezce nesedla. Proto pro priste budu chtit jednat s jinym dustojnikem. Neni to nic osobniho a dal bych to uz nepitval.

(rox) Na to mas samozrejme plne pravo a ja te v tom podporim. Urcite maji jini dustojnici vice casu presvedcovat lidi, kteri chteji zautocit jinak, nez jak jim receno.
Smike78
Smike78
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 235
Join date : 20. 01. 08
Location : TORNADO Zastupce - Skromnacek, FADRC...katapultu 1000 ...army slusna

Návrat nahoru Goto down

7. HÚ (neděle) - výpisy - Stránka 2 Empty Re: 7. HÚ (neděle) - výpisy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru