TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stat

+26
Dracco
shokei_oggi
vodouch
munchys
lada2
fake07
michi
husak
joebam
Kokinovice
Máslouny
lmr
Kesy
drag1
Kandak75
vinki
Komiks
Taita
nece
Heralik
ivan33333
brbocelak
Kotandoma
Lord Anubis
moxa
smemar
30 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  HG 5/7/2008, 11:40

hm, vůbec nechápu jak je možné, že se někdo opováží označit eFka za zrádce, ale pokud přistoupím na tuto logiku, tak je nutné veškeré aly mEsh, jako spojence eFka, označit rovněž za zrádce, protože staví konkurenční DS Very Happy to je mi ale vypečená logika... lol

zástup účtu LuksaTuksa z HG a bývalý člen aly ORTH chulid

HG
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty RE

Příspěvek  martinvm 7/7/2008, 14:35

To ze som zo slovenska neznamena ze som ignorant a Parobka dobre poznam. Naopak dost sa mylis, je som praviciar, dokonca aj clen jednej pravicovej strany Very Happy

Ohladom F trvam, viem ze najprv zradili tak ze to ani najuzsie vedenie nevedelo ich hlavna ali a ku koncu aj ten zvysok respk. behali z jednej strany na druhu. A kazdy v MESH vedel uz od zaciatku ako to dopadne so spojenectvom s TORNADAMI, to ze budu ale rozsirovat "vselijake reci" som ale necakal, toto skor pripomina Paroubka a jeho kompany.

Este ma napada k F je to skor slovenska vlastnost, ak nemozme vyhrat my s hokeji tak urcite nebudeme fandit Cechom a ked prehraju budeme sa z toho radovat, na rozdiel od Chechov, ktory slovakom vzdy priali, a presne toto bolo to co ma tak vytocilo na tomto typkovi, co mu take "ten hnusny MESH" spravil??? F a twister mohli vyhrat iba ak by sme sa navzajom ponicili alebo ak by isli oni do vojny, ale to sa im asi nechcelo (mozno az na koniec). K tomu mozem iba dodat, ze kedze nam sefuje ceska, tak ak by F potrebovali pomoct proti tornadam a my by sme uz nemali sancu uspiet, tak im samozrejme pomozeme ;-)

Martinvm, mEsh Daat (LEGI VI., T Blue (Trinity, alebo ako hovorili v MESH "Farbicky"), TOR3, J.I.S.)

martinvm
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  richchie 7/7/2008, 15:01

hosi a holky z TORNADA, mate moj obdiv, posledne dni ste nam davali dost zabrat, no nakoniec to vsetko dobre dopadlo tak Vam touto cestou gratulujem k cestnemu druhemu miestu Smile boli ste viac nez vyrovnany super, no vyhrat moze len jeden Wink neberte to preto tragicky, zapisali ste sa do historie servera 9 velkymi pismenami. Mesh bol ale proste o nieco lepsi Smile
nech zije mEsh Smile
richhcie mEsh TLRD

richchie
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  Heralik 7/7/2008, 15:05

richchie napsal:hosi a holky z TORNADA, mate moj obdiv, posledne dni ste nam davali dost zabrat, no nakoniec to vsetko dobre dopadlo tak Vam touto cestou gratulujem k cestnemu druhemu miestu Smile boli ste viac nez vyrovnany super, no vyhrat moze len jeden Wink neberte to preto tragicky, zapisali ste sa do historie servera 9 velkymi pismenami. Mesh bol ale proste o nieco lepsi Smile
nech zije mEsh Smile
richhcie mEsh TLRD
Díky, neda se svitit, vyhrat muze jen jeden a myslim, ze jak nás bez vás tak vás bez nás by ta hra tolik nebavila:-) Uzijte si slavy :-)
Heralik
Heralik
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 433
Join date : 29. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Gratulace

Příspěvek  Teplakus 7/7/2008, 15:59

Taky bych vám chtěl za sebe a asi i za cely mEsh spojenectví pogratulovat a poděkovat za super hru. Prostě jak psal Richchie, tak může vyhrát jenom jeden. Měli jsme asi trošku více štěstíčka, ale myslím si, že nejde ani tak o to vítězství, ale o tu zábavu a hru.... Tak tenhle server skončil a chtěl bych všem hráčům z mEsh i Tornáda popřát hodně štěstí v reálném životě a ať se vám všem daří.... sunny

P.S. Na vašem fóru jsem poprvé a překvapuje mě, že je tak jednoduché se semka dostat. Škoda že jsem to nezjistil dřív... Twisted Evil clown Wink

Teplakus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  gaba.s 7/7/2008, 18:27

Nedá mi to, abych vám i já nepoděkovala za akční hru s mnoha zvraty. Pro mě osobně jste vítězi stejně jako my a na té bedně s jednotkou pod nohama stojíme spolu. Dnešní hektická noc byla už jen o štěstí, obdivuji vaše obrovské nasazení a schopnost nejen držet krok se stavbou DS, ale přitom ještě budovat army na nové a nové ničivé útoky. Pro každého bojovníka je ctí mít soupeře vašeho formátu, který neúnavně prověřuje jeho schopnosti.
Proto jsem také ráda, že jsem, až na jediný případ (viď fake07 Wink ) po celou dobu unikala vaší pozornosti. Jsem si jista, že bych ji neunesla Very Happy
Vážím si hráčů, kteří se nenechali vtáhnout do ohnivých diskuzí na fórech, ale zrovna tak i těch, kteří právě tam horlivě bojovali za čest a čistotu své ali. Celý Travian by se dal pojmout i jako průřez psychologickými profily mnoha a mnoha lidí na malém prostoru. Zdatnější by tu měli nevyčerpatelnou studnici materiálu pro případné dizertačky :-D
Kdyby tato hra nebyla tak vyčerpávající na čas, šla bych s vámi do odvetky Very Happy Takhle však maximálně piškvorky Very Happy
Loučím se s vámi a těm nezmarům, kteří hodlají pokračovat (či už pokračují) jinde, přeju stejně zajímavé herní zážitky, jaké si odnášíme odsud.

ahoj gaba.s

gaba.s
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  fake07 7/7/2008, 18:53

Wink Very Happy
fake07
fake07
Equites Imperatoris

Po?et p?ísp?vk? : 144
Join date : 09. 12. 07
Location : TORNADO. zastupce_Jered_Vlamar_2600_4,8:1

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  joebam 7/7/2008, 19:30

lol! lol! lol! lol! tež tobe lol! lol! lol! lol!
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Vítězství

Příspěvek  mEsh POC 7/7/2008, 19:30

Bitva to byla důstojná, leč pouze jeden může vyhrát a tím vítězem není nikdo jiný než multialiance mEsh. Sláva vítězům a čest poraženým. mEsh POC lol!

mEsh POC
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  lada2 7/7/2008, 19:48

lol! už by ma porazilo keby ste to vyhrali aj na speede(sk) lol!
lada2
lada2
Senátor

Po?et p?ísp?vk? : 621
Join date : 29. 11. 07
Age : 30
Location : TORNADO.

http://s9.travian.cz/karte.php?d=351887&c=80

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  munchys 7/7/2008, 21:39

Je to hra a po nudném mezičase byla nakonec zajímavá až do konce. Mesh měl nakonec vyšší členskou základnu, i tak jsme mu byli celou dobu vyrovnaným soupeřem. Tento boj nakonec nerozhodla ani tak síla aliancí, jako špičkoví hráči menších seskpení, kteří dokázali připravit bourací útoky bez toho, že jejich aliance měly ambice na vybudování DS. Hrálo se tady fajn, Mesh vítězí a budiž mu to přáno. Jedná o dvě zcela rozdílná seskupení. Mesh stavěl na široké členské základně, Tornáda na výrazně užší skupině velmi aktivních hráčů. Celkový rozdíl se dá velmi zjednodušeně vyjádřit jako absence ( nebo přebytek ) jednoho bouracího útoku na 1 lvl skladu. Bylo dobré si tady zasoupeřit, bez jednoho z obou táborů by to byla nudná jízda bez konkurence. Tak třeba někdy jindy, na jiném serveru.... ale teď přes prázdniny si dám od travianu pauzu na 100%.
Vítězům gratuluji, před Tornádem a jeho pojetím hry po celou dobu serveru smekám.

munchys
munchys
munchys
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 244
Join date : 20. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  vodouch 7/7/2008, 21:58

gaba.s napsal:Proto jsem také ráda, že jsem, až na jediný případ (viď fake07 Wink ) po celou dobu unikala vaší pozornosti.
VAS MNÓGO cheers
Být to o nějaký měsíc delší,třeba by ses dočkala Very Happy
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  tomyk 7/7/2008, 22:14

Ukazali byste nejake logy? Slo o uskupeni !LZ! ktere zachranilo mEsh pred porazkou?

tomyk
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  gaba.s 8/7/2008, 01:26

to vodouch

první bere vše, na opozdilce se nečeká Razz

ale mám dobré srdce, dám ti šanci Very Happy ... jestli to stihneš, tak.... Wink

gaba.s
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  vodouch 8/7/2008, 02:50

gaba.s napsal:to vodouch

první bere vše, na opozdilce se nečeká Razz

ale mám dobré srdce, dám ti šanci Very Happy ... jestli to stihneš, tak.... Wink

Leda už jen osobně,někde na pivu Razz
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  shokei_oggi 8/7/2008, 11:19

gratulace meshum
ostatni prispevky ktere tu budou napadat obe strany budu mazat uz je konec tak nema cenu se ktomu vracet co se stalo v minulosti
shokei_oggi
shokei_oggi
root_admin

Po?et p?ísp?vk? : 293
Join date : 29. 11. 07
Location : moxa...1050...4,6:1

https://travfor.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  Raduzato 8/7/2008, 13:06

Za Bastardy posílám gratulaci vítězům .

Velký dík Tornádu za skvěle vedenou hru a nasazení . Bylo nám ctí být s Váma při tom.

Raduzato
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  vodouch 8/7/2008, 13:53

tomyk napsal:Ukazali byste nejake logy? Slo o uskupeni !LZ! ktere zachranilo mEsh pred porazkou?
To asi ne.Útočilo na nás spousta aliancí,tak si člověk ty názvy moc nepamatuje,zvláště když jim po týdnu došel dech(nebo armády?) a útočil zase někdo jiný.Důležité útoky a to bourání skladů v natarce provedl mEsch sám Wink
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  gaba.s 8/7/2008, 14:46

to vodouch:

na pivu??? Ty zveš ženy na pivo? Ty je ani nenakrmíš (když nepočítám utopence s cibulí)? ;-(
Tak to jsem myslela, že jsou v Tornádu větší frajeři....
Budu na svém obdivu muset asi ubrat :p Wink

gaba.s
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  Dracco 8/7/2008, 15:36

Také gratulace vítězům ... k DS a k neuvěřitelnému štěstí. Gratuluji k odhodlání civilistů ubránit se díky množství čepicema proti mečům. Někde jsem psal, že i tank se dá zastavit holema, když jich je dost, a vidím, že jsem měl pravdu. Sice vám to moc nepřeju (ale to je dáno mou povahou), protože jsme byli lepší ale i tak si gratulaci zasloužíte Smile .
A až někdy někde na jiném servru narazíte na jméno ali TORNÁDO, zrušte účet nebo se nikdy nehlašte k odkazu mEsh Very Happy

Hodně štěstí

Dracco
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 56
Join date : 11. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  ludanek710 8/7/2008, 16:42

Jako člen Tornáda i já gratuluji soupeři.
Ovšem pro mě je vítězem někdo jiný.

ludanek710
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 91
Join date : 21. 12. 07
Location : Heineken, drmaca9 / 70 / 2:1

http://s9.travian.cz/karte.php?d=346309&c=15

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  blade 8/7/2008, 17:11

"A až někdy někde na jiném servru narazíte na jméno ali TORNÁDO, zrušte účet nebo se nikdy nehlašte k odkazu mEsh Very Happy " lol! <---toto nema chybu cheers

Tiez vam gratulujem ku prvenstvu.
blade
blade
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 239
Join date : 10. 12. 07
Age : 41
Location : zastup milko1, grmioil, TORNADO

http://s9.travian.cz/karte.php?d=252611&c=6d

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  Chufev 8/7/2008, 17:54

Je úplně jedno, že to mesh postavili o pár hodin dřív. Skupiny Tornádo jsou na prvních 3 místech v aliancích na tomhle serveru, byly jsme lepší a my jsme jasný vítězové!!! cheers Very Happy
Chufev
Chufev
Pretorian

Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 13. 03. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  vodouch 8/7/2008, 18:36

gaba.s napsal:to vodouch:

na pivu??? Ty zveš ženy na pivo? Ty je ani nenakrmíš (když nepočítám utopence s cibulí)? ;-(
Tak to jsem myslela, že jsou v Tornádu větší frajeři....
Budu na svém obdivu muset asi ubrat :p Wink
no zvát někoho rovnou na večeři se mi zdálo moc důvěrné,chtěl jsem na to jít zlehka Smile ,ale když už jsi tak přímá ................ co se rovnou nastěhovat ke mně? Very Happy
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  brbocelak 8/7/2008, 18:39

Blahopřeji Mesh k dosažení vrcholu Smile. Byla to dobrá a díky nim i dalším (BzG, AR ...) vůbec ne nudná hra. Do mé paměti se zapsal především TATAN, jeho výdrž a optimismus byl a je posilující.
Škoda, že konečný dojem z vašeho vítězství trošku kazí spam v poště od vašich "opor", naposled Pitrísek a mmilda, asi neunesli výhru a mají pocit, že nebýt jich, tak jste dnes stavěli možná 50 lvl.

brbocelak
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 245
Join date : 07. 01. 08
Location : TORNADO, Renni, katapulty 2000+, armáda 3,50:1

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 3 Empty Re: stat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru