TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

stat

+26
Dracco
shokei_oggi
vodouch
munchys
lada2
fake07
michi
husak
joebam
Kokinovice
Máslouny
lmr
Kesy
drag1
Kandak75
vinki
Komiks
Taita
nece
Heralik
ivan33333
brbocelak
Kotandoma
Lord Anubis
moxa
smemar
30 posters

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Ledni_medved 8/7/2008, 19:41

Taky bych se chtěl připojit ke gratulaci Mesh-akum, myslim, ze takhle skvělou a hlavně vyrovnanou hru zatím nikde neměli, třeba se mylím, ale i to je lidksý. Velká gratulace.
Taky chci podekovat vsem spoluhracum se kteryma mi byla cest hrat na tomhle serveru a udelali mi hru zajimavou a doufám, že se sejdem na nějakým srazu . Diky cyclops
Ledni_medved
Ledni_medved
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 63
Join date : 10. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Podekovani

Příspěvek  Kanga 8/7/2008, 20:00

Zdravím Tornáda,

jako jeden ze zástupců stavitelů Alhambry a City of Mesh Vám chci poděkovat za zajímavé zpestření konce hry. Byli jste opravdu dobří a vaši sprchu útoků na vidlákovy vesnice bylo dost těžké ustát a přežít, ale povedlo se nám to. Máte náš respekt a je mi líto, že se u nás nachází jedinci, kteří naše vítězství využívají a posílají na všechny strany vulgární a výsměšné zprávy. Tímto se za ně omlouvám, neberte je příliš vážně. Bohužel nejvíc se chvástá ten kdo nejméně dělá....

Takže přeju Vám všem hodně štěstí v dalším světě Travianu i mimo něj sunny

Kanga
mEsh PoC

Kanga
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  smemar 8/7/2008, 20:20

Vytvořila jsem naši poslední statistiku v posílání obilí do natarky Wink https://travfor.forumczech.com/ds-f36/stat-t938.htm
smemar
smemar
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 303
Join date : 29. 11. 07
Location : TORNADO

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Kesy 8/7/2008, 23:03

nevim kam to hodit...ale cau. Uz se asi nikdy nesetkame na Travu, uz (jak vite) na nej nemam cas. Konec jsem videl a byl napinavej..pitomej jeden lvl... Kdyztak hraju Dunaonline.com, kdybyste me chteli "videt", ikdyz ta se chyli taky ke konci...uz je tam Beryl, vycvicil jsem z nej supernovacka (dalsi pokroky jsou uz jen na nem..). Kdyby mi nekdo chtel napsat ohledne DO ci neceho jineho tak ICQ384011645. Bylo fajn s vami hrat, jen skoda, ze jsem v zaveru uz nemel cas...Moxovi grarutulu k prvnimu misto v utocnich cheers king
Husakovi dik za jeho nezapomenutelne prispevky, ktere dokazali rozesmat i kazdou kamennou tvar jocolor clown Svym zastupcum za to co delali. a vlastne vsem za skvelou hru, podpory, pomoc... Cool Smile Preji vsem at se vam podari priste postavit o ten 1 lvl DS vic Very Happy

Kesy
Imperian

Po?et p?ísp?vk? : 65
Join date : 09. 04. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Honza 9/7/2008, 13:43

Šlo by prosím zveřejnit i statistiku na 1 člověka ? (Jestli se někde evidovalo)

Honza
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  vodouch 9/7/2008, 14:03

Honza napsal:Šlo by prosím zveřejnit i statistiku na 1 člověka ? (Jestli se někde evidovalo)
To je v tomto vlákně jako druhý příspěvek od Moxi
vodouch
vodouch
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 255
Join date : 24. 01. 08
Location : Zastupce: Fadrc, arma/pop 3:1, 3000 katu

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  smemar 9/7/2008, 15:46

Jsem smutná Sad Statistiky mi každou noc daly hodně práce Neutral Teď mám pocit, že jsem je dělala zbytečně Sad Je smutné, že si o poděkování za svoji práci, musím takto psát Sad Sad Sad
smemar
smemar
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 303
Join date : 29. 11. 07
Location : TORNADO

http://s9.travian.cz/dorf1.php

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  joebam 9/7/2008, 15:54

samo že ti dekuji ale misto plače se podívej do kroniky tam je díku pro celé tornado a zatlač slzou v oku.
Very Happy Very Happy Very Happy
joebam
joebam
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 263
Join date : 29. 11. 07
Location : Zastupce - daves,alakuk ...katapultu 1500..pomer 3,5:1

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Heralik 9/7/2008, 15:56

Smemar, tady by ti mohli děkovat spíše z těch podporujících aliancí, my, Tornadnici, ti děkujeme v kronice, v Divu světa a v dalších sekcích:-) Myslím, že tam je díků nejen moxovi, ale hlavně tobě, hromady:-) Tak nesmutni...
Heralik
Heralik
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 433
Join date : 29. 01. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Taita 9/7/2008, 16:44

Přesně tak jsi udělála tolik práco pro tornádo a my jsme ti hodně vděční za to Smile tak nesmutní když ještě poděkování tak já ti děkuji a hluboce se klaním, že s to všechno udělala prefekně pro naší alianci pirat
Taita
Taita
Equites Caesaris

Po?et p?ísp?vk? : 476
Join date : 24. 05. 08

Návrat nahoru Goto down

stat - Stránka 4 Empty Re: stat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 4 Previous  1, 2, 3, 4

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru